Startuje RMF Morocco Challenge - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Startuje RMF Morocco Challenge
W poniedziałek, 12 października 2009 roku, na placu przed Galerią Krakowską w stolicy Małopolski odbył się Show Start do pierwszego polskiego rajdu na pustyni. RMF Morocco Challenge, bo taka przyjął nazwę ten projekt, to kolejne „off-roadowe dziecko” Alberta Gryszczuka. O godzinie 21.00 w klubie One na krakowskim Rynku, odbyła się konferencja prasowa przed startem do piaszczystych zmagań.

W rajdzie wystartuje kilkadziesiąt załóg. Zawodnicy na motocyklach, quadach i w samochodach walczyć będą na ponad 1600 kilometrach odcinków specjalnych zlokalizowanych na marokańskiej pustyni.

W RMF Morocco Challenge wystąpią m. in.: załoga TVN Team w składzie Daria Widawska i Piotr Zelt oraz RMF Team: Marta Grzywacz, Tadeusz SołtysPiotr Jaworski, która afrykańskie bezdroża przemierzać będzie Land Roverem Defenderem z 50 numerem startowym.

Oprócz załóg w klasie Adenture w rajdzie wystąpią zawodnicy w klasie Sport, a wśród nich 3 reprezentantów RMF Caroline Team. Rafał Płuciennik wystartuje z Moniką Popowską. Aleksander Fazi SzandrowskiSławek Gajewski to kierowcy pozostałych dwóch aut w Carolinkowych barwach.

Przed startem, z twórcą i zawodnikami RMF Morocco Challenge, rozmawiał reporter FAN FM.
Albert Gryszczuk - twórca RMF Morocco Challenge

Tadeusz Sołtys - prezes RMF FM - RMF Team

Marta Grzywacz - RMF Team

Piotr Jaworski - RMF Team

Sławek Gajewski - kierowca załogi RMF Caroline Team

Aleksander Fazi Szandrowski - kierowca załogi RMF Caroline Team
W chwili obecnej zawodnicy i sprzęt przemieszczają się do Maroka, aby już za kilkadziesiąt godzin „wziąć się za bary z Afryką”.

Relacje z rajdu RMF Morocco Challenge usłyszycie na antenie RMF FM, a także będziecie mogli przeczytać na stronach FAN FM.
fot. Krzysztof Leszczyński, Jasiek Nałęcz - FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz