Koncert A-Ha - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Koncert A-Ha
Kolejny koncert pod patronatem RMF FM już za nami. W dniu 17 listopada 2009 w łódzkiej hali Arena gościliśmy norweską grupę A-HA.

Zespół po raz drugi w swojej karierze odwiedził Polske. Fani musieli czekać na ten koncert aż 7 lat, ale się doczekali i warto było. Na koncercie pomimo nie sprzyjającej aury na dworze bawiło się kilka tysięcy ludzi.

Koncert gwiazdy wieczoru poprzedził występ grupy Afromental, która zaprezentowała krótki ale energetyczny show. Ludzie bawili się super lecz wszyscy zgromadzeni w łódzkiej hali Arena czekali na koncert A-HA. C

hwilę po godzinie 21 na scenę wkroczył Morten Harket i zaczął się blisko dwugodzinny koncert. Publika zaczęła się fantastycznie bawić, zarówno przy starych dobrych przebojach, jak i przy nowych nagraniach. Zespół dawał z siebie wszystko co ludzie docenili i bawili się super. Po 90 minutach zespół zszedł ze sceny. Nie był to jednak koniec. Po chwili wrócili. Kilka następnych utworów znowu spowodowało euforie ludzi, ale to znowu nie był koniec. Grupa opuściła scenę jeszcze raz i wróciła ponownie ponieważ fani domagali się utworu którego brakowało przez cały koncert. Na zakończenie koncertu hala ARENA wraz z  zespołem A-HA zaśpiewała ich największy przebój czyli utwór "Take on me".

Koncert A-HA w Polsce promował ich dziewiątą studyjną płytę Foot Of The Mountain.

Organizatorem koncertu A-HA była warszawska firma ANDROMEDA-ART GROUP. Zabawa w łodzi była wspaniała i mamy nadzieję, że zespół A-HA w przyszłości wystąpi na polskich scenach i ponownie będziemy się bawić przy ich przebojach.

Mariusz Kunicki - FAN FM Opole
fot. Mariusz Kunicki


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz