eLO RMF: Siostry Radwańskie w BdP - fotoreportaż - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   eLO RMF: Siostry Radwańskie w BdP - fotoreportaż
Na ostatnie w tym roku wydanie magazynu sportowego "Byle do Przerwy" do studia eLO RMF na Kopcu Kościuszki zawitały dwie najlepsze polskie tenisistki Agnieszka i Urszula Radwańskie. Tak kobieco w "Byle do Przerwy" jeszcze nie było.

Prowadzący program Łukasz Król i Grzegorz Kukuła rozmawiali z nimi m.in. o minionym sezonie, roli tenisa w ich życiu, ciągłym biegu, w którym się znajdują, kulisach wielkich imprez oraz życiu młodych krakowianek poza kortem.

Siostry Radwańskie ostatnie tygodnie spędzają w Krakowie, gdzie trenują i zdają egzaminy, rozpoczęły bowiem studia na krakowskiej AWF, na kierunku turystyka - próbują łączyć tenis z nauką, ale nie wiedzą czy to się im uda. W Krakowie Agnieszka z Ulą spędzą również sylwestra. 4 stycznia wylatują do Australii gdzie rozpoczną kolejny tenisowy sezon i wielką podróż po kortach całego świata. Do rodzinnego Krakowa będą wpadać jedynie przelotem.

Mimo napiętego grafiku udało im się odwiedzić "Byle do Przerwy" i swoich rówieśników, co więcej, po zdjęciach widać, że dziewczyny z tej wizyty były zadowolone.

28 grudnia prócz wizyty tenisowych sław "Byle do Przerwy" dokonało wielkiego podsumowania minionego roku w sporcie. Na antenie nie brakowało komentarzy ekspertów, sportowców oraz archiwalnych nagrań. Mijający rok 2009 był dla „Byle do Przerwy” szczególny, bowiem był pierwszym, który Łukasz Król, Marek Bartoszek i Grzegorz Kukuła omówili w całości, tydzień po tygodniu, w każdy poniedziałkowy wieczór od stycznia do grudnia.
fot. Andrzej Mysiak (skokinarciarskie.pl)


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz