"Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO" - fotoreportaż z realizacji programu w Gdyni - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO" - fotoreportaż z realizacji programu w Gdyni
15 sierpnia dziennikarze RMF FM i TVP Info, na zaproszenie słuchaczy i widzów, odwiedzili Gdynię. Powodów spotkania było kilka m.in. Święto Wojska Polskiego i uroczystości z nim związane na ORP Błyskawica oraz coroczny zlot żaglowców z całej Europy, w tym roku szczególnie uroczysty, odbywający się bowiem w 40 rocznicę pierwszego zlotu.


O wszystkich atrakcjach odbywających się tego dnia w Gdyni opowiadali na antenie RMF FM i w TVP Info Małgorzata Steckiewicz oraz Michał Adamczyk, duet który od pierwszej edycji, w każdy wakacyjny piątek, odwiedza jedno z miast wybrane wśród zgłoszonych m.in. na stronach internetowych m.in. www.rmf24.pl.

W Faktach RMF FM, co godzinę, między 6.00 a 14.00, Małgorzata Steckiewicz i Michał Adamczyk oraz Aneta Łuczkowska opowiadali słuchaczom o tym, co ciekawego dzieje się gdyńskim w porcie, jak również o tym, co warto jeszcze zobaczyć w Gdyni.
W żółto-niebieskiej ekipie był jeszcze Kamil Młodawski, technik wozu satelitarnego nr 1. To dzięki jego pracy mogliśmy słuchać na żywo, w każdej godzinie, wejść z Gdyni do Faktów RMF FM, które tego dnia z Kopca Kościuszki prowadził Bogdan Zalewski.

Na stronach internetowych akcji "Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info" możecie obejrzeć i posłuchać jak było w Gdyni oraz w innych miastach, do których dotarła ekipa radiowo-telewizyjna w poprzednie piątki, a były to Oświęcim, Olsztyn, Ustka, Wolsztyn, Warszawa i Krosno.

Do końca wakacji zostały dwa piątki jeszcze możecie zaprosić dziennikarzy RMF FM i TVP Info do swojego miasta, Specjalny formularz znajdziecie na m.in. na www.rmf24.pl.

Zobaczcie jak było podczas realizacji programu "Twoje Miasto w RMF FM i TVP INFO" w Gdyni.

FOTO: Krzysztof Leszczyński
Film: Krzysztof Leszczyński
Montaż: Dawid Siwek


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz