Majówka na molo - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Majówka na molo
Przygotowania do wiekiej majówki na sopockim molo rozpoczęły się już o 7.00! Wtedy to na molo wkroczyła ekipa mająca na celu przygotowanie imprezy. Rozpoczęło się malowanie pomostu na żółto i na niebiesko poprzez zawieszenie flag, ustawienie parasoli i balonu.Powstał radiowy kącik w jednym z kawiarnianych ogródków.

Zaroiło się od flag - żółto-niebieskich oczywiście!O godzinie 8.20 na molo wjechał wóz satelitarny, chwilę później wóz reporterski.Rozpoczeło się ustawianie sprzętu i przygotowania do emsji programu.
Gosia Kościelniak pojawiła się na molo około godziny 10.00. Z plikiem kartek krążyła obmyślając strategię działania.

Około 11.05 nastąpiło pierwsze wejście z mola w SopocieRozpoczęła się Wielka trzydniowa majówka RMF FM z Gwiazdami
Pierwszą artystką, która uświetniła imprezę była Anna Dąbrowska, która wielokrotnie prowadziła rozmowy z Gosią Kościelniak na antenie RMF FM.Przez cały czas trwania programu Gosi można było podejść do Ani Dąbrowskiej, porozmawiać z nią, dostać autograf, maxisingel Ani oraz książkę polecaną przez RMF FM.Po godzinie 12.00, tuż przed chrztem łódki w barwach RMF FM, specjalnie zamówionę trębacz zagrał niecodzienny utwór zakończony jinglem RMF FM.Gosia Kościelniak, Adam Kasprzyk i Grzegorz Nowak udali się do przystani przy sopockim molo, by dokonać chrztu. Matka chrzestna Małgorzata Kościelniak wypowiedziała specjalną formułe, po czym szampanem ochrzciła łódź "Fale eteru"Następnie na maszt wciąnięto banderę z logo RMF FMCałość ceremoni była transmitowana na żywo.

Spotkanie z Anną Dąbrowską trwało do godziny 16.00W tym czasie wiele osób zgłaszało się po autograf - Ania nie odmawiała nikomuJuż o 15.00 na molo pojawił się właściciel najbardziej radiowego głosu - sam Robert KonatowiczRozpoczęła się niecodzienna Wasza Muzyka wprost z molo w Sopocie - kązdy mógł zadedykować bliskim piosenkę na antenie RMF FM

Cały czas pracowali Trójmiejscy reporterzy RMF FM - Adam Kasprzyki Wojciech JankowskiNie byłoby całego tego zamieszania, gdyby nie bardzo ważna osoba - Darek Proniewicz - realizator z wozu satelitarnegoto dzięki jego ciężkiej i nieprzerwanej pracy - przez ponad 8 godzin nie opuszczał wozu satelitarnego ani na chwilę możliwa była transmisja wprost z sopockiego molaWóz reporterski z niebotycznie długą anteną także był gotowy do akcji

Po godzinie 17.00 na molo pojawił się barwny korowód, który przez symboliczną bramę wkroczył do Unii Europejskiej.Zabawa była wspaniała!!!

O tym co przyniesie 2 maja 2004 przeczytacie i zobaczycie jeszcze dziś na FAN FM!

Przybywajcie na molo w Sopocie by zobaczyć prawdziwe Radio na żywo!


2 maja 2004 - spotkanie z Marcinem Rozynkiem
3 maja 2004 - spotkanie z Varius ManxJanusz i Grzegorz Nałęcz
FAN FM Trójmiasto
© All rights reserved


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz