INTERIA.PL - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   INTERIA.PL
INTERIA.PL to wspólny internetowy projekt dwóch krakowskich firm:
- ComArch Kraków S.A. - jednej z najdynamicznej rozwijających się firm informatycznych w Polsce
- Radio Muzyka Fakty Sp. z o.o. - operatora najchętniej słuchanej rozgłośni ogólnopolskiej - RMF FM.

HistoriaINTERIA.PL to nowy wymiar dostępu do Internetu. Portal ten to multimedialne wrota do doskonałego podróżowania po stronach internetowych. Powstał po to by internauci w jednym serwisie mogli znaleźć wszystko to co poszukują i czym się interesują. INTERIA.PL wyznacza nowy standard w tworzeniu internetowych serwisów WWW. Dowodem na to są wyniki w oglądalności polskich portali internetowych. INTERIA.PL znajduje się w pierwszej trójce najczęściej odwiedzanych serwisów obok Onet.pl i Wirtualnej Polski.

INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.

INTERIA.PL jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych INTERIA.PL korzystają największe polskie przedsiębiorstwa wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.

Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.
  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz