Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Premiera najnowszego albumu zespołu Perfect na stronach INTERIA.PL
25 marca 2004, 11:10
1 kwietnia w warszawskim klubie "Stodoła" odbędzie się specjalny koncert zespołu Perfect z okazji wydania najnowszego albumu "Schody". Jak zapowiada zespół, bedzie to ostatni ich koncert. Tego samego dnia rozpocznie się na stronach portalu INTERIA.PL sprzedaż albumu w plikach MP3

Manager Perfectu Adam Galas powiedział Codziennej Gazecie Muzycznej, iż kwietniowy koncert będzie ostatnim występem Perfectu na scenie, a wszelkie szczegóły zostan± podane na specjalnej konferencji tuż przed występem.

Adam Galas zdradził, że również 1 kwietnia portal INTERIA.PL rozpocznie sprzedaż albumu "Schody" w postaci plików MP3. W chwili obecnej trwa nadal ustalanie szczegółów technicznych, np. poziomu kompresji dĽwięków.

Sprzedaż albumu przez portal INTERIA.PL będzie nowatorsk± usług± w Polsce. Mamy nadzieję, że pomysł się sprawdzi, a Perfect (jeden z najlepszych zespołów rockowych w Polsce, znany w ostatnich latach m.in. z wielu występów na koncertach organizowanych przez RMF FM) jeszcze zagra wiele koncertów.

Tomasz Róg, FAN FM, 30 TON, Codzienna Gazeta Muzyczna


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz