Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Alchemia: magiczne miejsce w Krakowie i w Internecie
31 marca 2004, 21:14
"Alchemia" jeden z najsłynniejszych klubów na krakowskim Kazimierzu przy Placu Nowym doczekał się swojej witryny internetowej oraz stałego patronatu medialnego - RMF Classic. Miejsce spotkań "alchemików", ludzi pozytywnie zakręconych, artystów, niebieskich ptaków, niepokornych dusz oraz zwykłych śmiertelników dostępne jest także w dodatkowym wymiarze na stronach www.alchemia.com.pl

O klubie "Alchemia" - jednym z pierwszych lokali na krakowskim Kazimierzu powstały już legendy. "Niepowtarzalne, magiczne, niezwykłe" - to najczęstsze określenia "Alchemii".

Często w "Alchemii" organizowane są wystawy, występy teatralne, pokazy filmów i inne działania artystyczne. W klubie występowała też Małgorzata Kościelniak w swoim jazzowym repertuarze.

"Alchemia" otwiera swe wrota także w Internecie. Na stronie www.alchemia.com.pl znajdziecie mnóstwo zdjęć, informacji, aktualny program klubu oraz opisy rzeczywistości "wyzwolonych umysłów" - w tym dziennikarzy RMF Classic.

"Alchemia" zdobyła w 2003 roku wyróżnienie tygodnika NEWSWEEK - PUNKT NEWSWEEK w kategoriach: najlepszy lokal, klimat i wystrój.

Alchemia
ul. Estery 5 (przy Placu Nowym), tel. (0-12) 421-22-00. Czynne od 11 do 4.

Tomasz Róg, FAN FM, INTERIA.PL, Ranking Lokali "Newsweek" 2003


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz