Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   BROKER FM na warszawskiej giełdzie
3 kwietnia 2004, 15:51
BROKER FM S.A., spółka matka Grupy RMF, wraz z Millennium Domem Maklerskim S.A. złożyła w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd w Warszawie 2 kwietnia br. prospekt emisyjny. BROKER FM S.A rozważa możliwość pozyskania kapitału w drodze publicznej emisji akcji - informuje Anna Kozłowska (PR RMF FM). BROKER FM powstał w 1997 roku, a w 2001 stał się spółką akcyjną. Wszystko wskazuje na to, że zadebiutuje na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Podstawowym przedmiotem działalności BROKER FM S.A. jest sprzedaż produktów oferowanych przez Spółki Grupy, w szczególności czasu reklamowego RMF FM oraz świadczeń reklamowych pozostałych spółek ART FM, SCENA FM i INTERIA.PL.

Ubiegły 2003 rok Grupa BROKER FM zakończyła 21% wzrostem przychodów w stosunku do roku 2002. Wskaźnik EBIDTA Grupy osiągnął w 2003 roku 27,7 mln złotych. Oznacza to 50 % wzrost w porównaniu do roku poprzedniego.

Przypominamy, że całkiem niedawno prezesem Broker FM został Stanisław Tyczyński - dotychczasowy prezes Radia RMF FM.

ART FM jest agencją marketing services zajmującą się tworzeniem strategii i kreacji kampanii reklamowych, promocji sprzedaży oraz kampanii marketingu bezpośredniego.

SCENA FM prowadzi kompleksową obsługę imprez plenerowych i organizuje koncerty największych polskich i światowych gwiazd muzyki.

INTERIA.PL prowadzi jeden z czołowych portali internetowych

Jedyną spółką Grupy RMF, która jest już notowana na GPW jest INTERIA.PL S.A.

(PR RMF); Janusz i Grzegorz Nałęcz, PR RMF; FAN FM

Przeczytaj również:
  • Przyjazna INTERIA.PL (22 marca 2004)
  • Adam Czerwiński dyrektorem muzycznym RMF FM (22 marca 2004)
  • Zmiany w spółkach Grupy RMF (8 marca 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz