Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielka majówka z RMF FM
29 kwietnia 2004, 20:16
Jak już informowaliśmy RMF FM na dłuugi majowy weekend zmienia adres zamieszkania. Ten tymczasowy to molo w Sopocie, z którego od 11.00 w sobotę 1 maja 2004 nadawany będzie na żywo program RMF FM. To dopiero jednak początek niespodzianek jakie przygotowało dla swoich słuchaczy RMF FM. Wszystkich, którzy nie będą mogli zjawić się na molo uspokajamy - dzięki FAN FM będziecie tam na bieżąco. Przez cały weekend będą tam nasi reporterzy. Ich codzienne relacje tylko w FAN FM. Zapraszamy serdecznie na najdłuższe europejskie molo w Sopocie. Przybywajcie! Najlepsza muzyka do usłyszenia w RMF FM! Najlepsze Radio do zobaczenia na Molo w Sopocie

Wiatr we włosach, lody w polewie i gwiazdy w RMF FM! Tak zapowiada się najdłuższy weekend na najdłuższym molo w Europie! Już w sobotę będzie z RMF FM Ania Dąbrowska, w niedzielę Marcin Rozynek, a w poniedziałek Varius Manx!

W ten wyjątkowy weekend gośćmi Małgorzaty Kościelniak oraz Roberta Konatowicza będą gwiazdy polskiej sceny muzyczne: Ania Dąbrowska, Marcin Rozynek, Monika Kuszyńska i Robert Janson z Varius Manx, którzy będą nie tylko bohaterami programu lecz również jego współautorami. Obecni na molo słuchacze będą mogli się z nimi spotkać, porozmawiać lub dostać ich autograf.

1 maja w sobotę Robert Konatowicz w specjalnym wydaniu WASZEJ MUZYKI czeka na najdłuższym molo w Europie na słuchaczy z Trójmiasta, którzy mogą osobiście przekonać Roberta, że to właśnie ich dedykacja jest tą najważniejszą. RMF FM spełni na żywo Ich - nie tylko muzyczne - marzenia!

2 maja od godziny 11.00 Małgorzata Kościelniak zaprasza na spotkanie z Marcinem Rozynkiem.

3 maja w poniedziałek Robert Konatowicz ma przyjemność gościć Monikę Kuszyńską i Roberta Jansona z Varius Manx a Dariusz Maciborek zaprasza na specjalne wydanie POP Listy połączone z prezentacją najlepszych utworów nominowanych do "Superjedynek"

Równocześnie 1 maja RMF FM będzie zachęcać wszystkich swoich słuchaczy do udziału w ogólnoeuropejskiej akcji „Photo Project - Pierwszy Dzień w Unii Europejskiej”. Udokumentujmy ten dzień robiąc zdjęcie! Temat dowolny, ale zdjęcie trzeba wykonać w ciągu 24 godzin. Swoje prace od razu będzie można zaprezentować światu na specjalnie przygotowanych stronach www.rmf.fm. W drodze konkursu wybrane zostaną najciekawsze fotografie, a finałem akcji będzie wystawa nagrodzonych prac oraz przygotowany z tej okazji katalog.

Celem Akcji Photo Project jest fotograficzna kreacja zbiorowego wizerunku 10 krajów, które spotykając się 1. maja 2004 w strukturach Unii Europejskiej utworzą nową wspólnotę. Photo Project ma być zapisem jednego wyjątkowego dnia; dokumentacja - krok po kroku, kraj po kraju, momentu przekraczania progu Unii Europejskiej. Być może ten niepowtarzalny dzień zatrzymany na tysiącach fotografii złoży się na nasz pierwszy wspólny autoportret.

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM; Public Relations RMF FM
Zdjęcia: Grzegorz Nałęcz


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz