Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Juwenalia Krakowskie z RMF FM i INTERIA.PL
6 maja 2004, 22:02
Razem z Centrum Kultury "Rotunda", RMF FM i INTERIA.PL zapraszamy na wyjątkowe święto krakowskich studentów pod hasłem "Juwenalia Krakowskie". Już od 10 maja zawładną na cztery dni miastem studenci. W tym czasie w Krakowie odbędzie się cała masa imprez: święto UJ, koncerty gwiazd, pokazy, wybór najmilszej studentki Krakowa oraz barwny korowód, który tradycyjnie przejdzie głównymi ulicami miasta.


Święto Żaków rozpoczynamy już w poniedziałek 10 maja, wtedy to klucze do bram miasta zostaną przekazane studentom. Od środy 12 maja do piątku 14 maja na wszystkich studentów czeka niesamowita porcja dobrej zabawy.

Zaczynamy świętować 12 maja o godzinie 19:00 w "Rotundzie", gdzie wyjątkowe jury wybierze najmilszą studentkę Krakowa. Udział w wyborach wezmą czarujące kandydatki z poszczególnych krakowskich uczelni. W programie także pokaz mody, występ Soni Bohosiewicz oraz kabarety Łowcy.B.

13 maja o godzinie 16:00 zaczynamy świętować na wielkim juwenaliowym koncercie plenerowym na stadionie T.S. Wisła.
Zagrają:
- zespół Hey,
- Agnieszka Chylińska,
- zespół Akurat,
- zespół Zalef,
- zespół eM

W piątek 14 maja o godz. 10.00 w kierunku krakowskiego rynku wyruszy roztańczony, roześmiany i niesamowicie kolorowy korowód. Na uczestników przemarszu, w samym sercu Krakowa, będzie czekał zespół GANG OLSENA.. Polecamy posłuchać - zwłaszcza tym, którzy wątpili, że istnieje jeszcze prawdziwa, żywa muzyka w stylu Blues Brothers!!.

Na finał łakomy kąsek dla sympatyków dobrego humoru czyli KABARETON JUWENALIOWY! 14 maja godz. 16.30 i 21.00 w krakowskiej "Rotundzie". Wystąpią: Jachim Prezents, Formacja Chatelet, Kwartet Okazjonalny oraz DNO
Czyli znowu prawdziwe gwiazdy kabaretowego uśmiechu specjelnie dla Was.

Dla wszystkich studentek i studentów posiadających ważną legitymację studencką - wjazd na imprezy tylko 10 złotych.

Informacje: www.juwenalia.pl, www.rotunda.pl, www.juwenalia.interia.pl
Klub Rotunda: 633-35-38, 633-61-60

Bilety: EMPiK, Music Corner, CK "ROTUNDA", Samorządy Studenckie oraz Miasteczko AGH - DS. IV (boczne wejście)

(Centrum Kultury ROTUNDA), Tomasz Róg, FAN FM, INTERIA.PL, RMF FM, 96.7 Region FM, Centrum Kultury Rotunda


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz