Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Sekret na lato w RMF FM
20 czerwca 2004, 21:12
Tegoroczne wakacje RMF FM upłyną pod hasłem SEKRET NA LATO W RMF FM z gwarancją doskonałej zabawy przy NAJLEPSZEJ MUZYCE. Tego lata RMF FM ma dla słuchaczy mnóstwo nagród, a najcenniejsze z nich to 20 samochodów Skoda Fabia Combi, wycieczki na olimpijskie stadiony, rodzinne wycieczki na wakacje za granicą, doskonałej jakości sprzęt elektroniczny i - jak zawsze - gotówka na wakacyjny wypoczynek. W weekendy RMF FM zaprasza na plenerowe koncerty polskich gwiazd w największych miastach w całym kraju!

Od 09:00 do 15:00 RMF FM proponuje serie zabaw pod hasłem SEKRET NA LATO. Również i w te wakacje 20 słuchaczy stanie się nowymi właścicielami rodzinnego samochodu Skoda Fabia Combi. Będziemy odkrywać wakacyjne sekrety największych gwiazd muzyki pop. Na dwa 2 000 złotych i na swoje nowe auto szansę ma każdy w dowolnym miejscu w Polsce. Poszukiwane samochody będą czekać na swoich właścicieli w wyznaczonych miejscowościach. Emocjonujący pojedynek o auto rozegra się na żywo na antenie RMF FM pomiędzy dwójka wyłonionych finalistów. Największe gwiazdy polskiej muzyki [m.in. Anna Maria Jopek, Reni Jusis, Krzysztof Krawczyk, zespół Wilki] przeniosą się wraz ze słuchaczami RMF FM w najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze miejsca na mapie Europy, podążając tropem wielkiej przygody a czasem też śladami bohaterów książki Dana Browna "Kod Leonarda Da Vinci". Te fascynującą książkę, która na całym świecie sprzedała się w ponad 7 milionach egzemplarzy, przedstawi Piotr Fronczewski. "Kod Leonarda da Vinci" Codziennie przed 10 i 11 w RMF FM.

I choć wszyscy wiemy, że Leonardo był geniuszem i miał sekrety - nie wszyscy wiedzą że miał również wysublimowane poczucie humoru. Wśród jego sekretnych zapisków znaleźliśmy te najzabawniejsze, które poddamy pod osąd słuchaczy RMF FM - to kolejna szansa na wielkie wygrane.

Jak co roku RMF FM przygotował dla miłośników muzyki w najlepszym wykonaniu plenerowe atrakcje. Wakacyjne weekendy rozpoczynamy piątkowymi koncertami z cyklu "Gwiazdy pod gwiazdami". Wszystkich słuchaczy RMF FM zapraszamy do udziału w tych niezwykłych i nastrojowych koncertach, które odbędą się nad brzegami rzek, stawów i jezior zlokalizowanych na terenach największych miast. Na pływających scenach wystąpi czołówka polskiej sceny muzycznej, m.in. T.Love, Porter & Lipnicka, Myslovitz i Wilki.

Dla amatorów słonecznych kąpieli przygotowaliśmy specjalne wydania "Pogody na lato" (od poniedziałku do piątku od 6:30 do 11:00 co pół godziny oraz w weekendy od 07:00 do 11:00 co pół godziny). Fakty zawsze o pełnej oraz o 6:30, 7:30 i 8:30.

W letnią atmosferę wprowadzą Was nowe bloki programowe: "Wstawaj Szkoda Lata", i Muzyczna Linia na Lato.

"Wstawaj Szkoda lata" - to poranna propozycja RMF FM na lato (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 9:00 a w soboty i niedziele od 7:00 do 9.00). Codziennie od godziny 6:00, Przemysław Skowron, a następnie Piotr Urbaniak zaprasza do specjalnego pociągu do wakacji. W tym składzie - nie ma kuszetek! Dla każdego bezpłatna miejscówka w klimatyzowanym przedziale.

Największe przeboje tego lata i muzyczne trendy wyznaczy wakacyjne wydanie POPListy (od poniedziałku do piątku 18:00-20:00). Tuż po nie jej, zeprezentujemy te najpiękniejsze i najbardziej romantyczne piosenki zamówione przez słuchaczy w ciągu dnia przy pomocy Muzycznej Linii Na Lato.

W weekendy zapraszamy na wspólną "Randkę z RMF FM i Interia.pl", której finał rozgrywany będzie w sobotę i w niedzielę. Nagrodami dla zwycięskich par są wspólne wyjazdy na romantyczne weekendy.

SEKRET NA LATO - wakacje w RMF FM zaczynają się 21 czerwca i trwać będą do 31 sierpnia.

Więcej na www.lato.interia.pl

(PR RMF); Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • Nowa wakacyjna RaMóFka RMF FM (18 czerwca 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz