Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   W poniedziałek ruszyła nowa jesienna RaMóFka RMF FM
6 września 2004, 12:02
W poniedziałek wystartowała nowa RaMóFka RMF FM, a w niej wiele nowości m.in. "Prześmieszny Prześmiewca Przedświtu", nowa powieść Klary Veritas, a także nowi prowadzący na antenie radia. Już od 4:30 wszystkich słuchaczy budzi codziennie Przemysław Skowron jako "Prześmieszny Prześmiewca Przedświtu". Od godziny 6:30 zaspanych i nie do końca jeszcze przebudzonych słuchaczy RMF FM przejmuje Sylwia Paszkowska, gospodyni porannego i znanego wszytstkim "Wstawaj szkoda dnia".


Nowością w tym programie jest stała obecność duetu satyryków. Tomasz Olbratowski i Marcin Ziobro, jak zwykle nasłuchują co w trawie piszczy, czytają między wierszami i oczom nie wierzą, komentując wszystko, nie oszczędzając nikogo.

Na antenę powróciła Klara Veritas. Jej najnowszy thriller polityczny nosi tytuł "Kot Aleksandra" można go usłyszeć w RMF FM o 8:50 i 16:50. Przedpołudnie słuchacze RMF FM mogą spędzić w towarzystwie Małgorzaty Kościelniak. Na "Kopcu" pojawi się nowy prowadzący - Maciej Ziółkowski, który obejmuje pasmo popołudniowe. W POP Liscie oczywiście nadal króluje Dariusz Maciborek. Od 21:00 wyśmienitą zabawę gwarantuje Krzysztof Urbaniak.

Oczywiście, jesień upłynie przy najlepszej muzyce - jak zawsze RMF FM.

(RMF FM), Michał Drewniak, FAN FM, RMF FM

Przeczytaj również:
  • Powakacyjny RMF FM (1 września 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz