Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przedświąteczne koncerty Małgorzaty Kościelniak
14 grudnia 2004, 18:11
Przed świętami Gosia Kościelniak będzie bardzo zapracowana, także muzycznie. Już 16 grudnia wystąpi podczas Wieczoru Galicyjskiego w Rotundzie w Krakowie. Dzień później 17 grudnia (piątek) usłyszą ją koneserzy jazzu w warszawskich Hybrydach. 19 grudnia natomiast wraz z muzykami, z którymi nagrała płytę "Someone", zaśpiewa podczas charytatywnego koncertu w kinoteatrze Reduta przy ul. Jana w Krakowie. Wygraj zaproszenia!

A oto trochę szczegółów:

16-ego grudnia o 19.00 w Centrum Klubowym Rotunda przy ul. Oleandry w Krakowie odbędzie się bardzo ciepły, przedświąteczny, wyjątkowy koncert.Gospodyni wieczoru, Lidia Jazgar z zespołem Galicja, zaprosiła wokalistki, piosenkarki, aktorki śpiewające na taki cudowny wspólny eksperyment. Każda z nich (w tym Gosia) zaśpiewa swoje ulubione piosenki. A że to tydzień przed świętami, to pewnie będzie już pachniało choinką, orzechami i kolędą - czytamy na www.gosiakoscielniak.pl.
W koncercie 92. Galicyjski Wieczór z Piosenką - "jeszcze nie świateczny, ale juz piękny" zaśpiewają: Marta Bizoń, Sonia Bohosiewicz z Kabaretu Rafała Kmity, Gosia Koscielniak, Aneta Ryncarz, Magda Sekuła, Basia Stępniak-Wilk.
Jeśli chcesz uczestniczyć w Galicyjskim Wieczorze z Piosenką napisz do nas maila z uzasadnieniem - mamy kilka zaproszeń dla osób, które uzasadnią najlepiej!
[napisz maila] - kliknij w link lub wyślij e-mail z uzasadnieniem na adres g.nalecz@poczta.fm, w temacie wpisz: Wieczór Galicyjski

17 grudnia w Hybrydach także będzie bardzo zimowo, jazzowo, ciepło i słodko. O godzinie 18.00 na scenie pojawi się Małgorzata Kościelniak i zaśpiewa jazzowe kolędy. Koncert odbywa się w ramach cyklu Hybrid Jazz.

19 grudnia w kinoteatrze Reduta przy ul. Jana w Krakowie odbędzie się koncert charytatywny z udziałem Małgorzaty Kościelniak. Dochód z koncertu przeznaczony bedzie na krakowski dom dziecka.

FAN FM gorąco zaprasza na wszystkie trzy najbliższe koncerty z udziałem wokalistki jazzowej i dziennikarki RMF FM Małgorzaty Kościelniak.

Szczególnie polecamy koncert w kinoteatrze Reduta. Idą święta i warto zauważyć innych, którzy tak bardzo potrzebują ciepła...

Więcej informacji znajdziecie jak zawsze na www.gosiakoscielniak.pl - oficjalnej stronie Małgorzaty Kościelniak - warto odwiedzać ją codziennie!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; www.gosiakoscielniak.pl
Zdjęcia: Gosia Kościelniak


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz