Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   15 lat minęło jak jeden dzień - urodziny RMF
17 stycznia 2005, 19:19
W okrytych sławą i tajemnicą "kopułkach" w Rudnie koło Alwernii w sobotę wieczorem odbyła się wyjątkowa urodzinowa impreza radia RMF FM. Na 15 urodziny radia przybyło około 600 zaproszonych gości, którzy doskonale bawili się przez całą noc. Byliśmy tam i my - członkowie redakcji FAN FM.

W kosmicznej siedzibie RMF FM dla pracowników, współpracowników grupy RMF, a także zaproszonych gości przygotowano do użytku kilka kopuł. W jednej z największych kopuł odbywała się główna część imprezy (była scena, suto zastawione szwedzkie stoły i stoliki dla gości). W ciut mniejszej przygotowano salę z muzyką chill-outową.

Tego wieczoru pojawiły się osoby, bez których RMF FM by nie istniał. Był oczywiście prezes Stanisław Tyczyński, senator Krzysztof Kozłowski, prezesi i dyrektorzy wszystkich medialnych spółek RMFu i większość pracowników.

Na efektownie przygotowanej scenie zagrały zespoły: Makowiecki Band, Snake, On-Line i główna gwiazda wieczoru: Perfect. O północy specjalne "Happy Birthday" zaśpiewała anielskim głosem Małgorzata Kościelniak.

Święto 15 lecia RMF FM było okazją do oficjalnego zaprezentowania nowych logotypów stacji i przypomnienia ogromnej transformacji, w wyniku której z małej lokalnej stacji radiowej powstał ogromny koncern medialny.

Zobacz 15 zdjęć na 15-lecie RMF FM!

My dziękujemy i prosimy o kolejne 15 lat. Niech będzie dalej tak niesamowicie.

Redakcja FAN FM, FAN FM

Przeczytaj również:
  • 15-te urodziny RMF FM (14 stycznia 2005)
  • 15 lat RMF FM - kolejne pod znakiem zmian (13 stycznia 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz