Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Akademia Muzyki wg. Darka Maciborka
17 stycznia 2005, 07:43
Od 17 stycznia 2005r. POPLista RMF FM przechodzi metamorfozę. Pełne notowanie najpopularniejszej listy przebojów będzie pojawiało się odtąd tylko raz w tygodniu w piątek. Od poniedziałku do czwartku w Akademii Muzyki RMF FM po 18.00 usłyszycie jedynie pierwszą piątkę POPlisty. Zmienia się także sposób głosowania - teraz głosujemy tylko poprzez internet na stronach Akademii Muzyki. To jednak dopiero początek niespodzianek jakie przygotowało RMF FM i Darek Maciborek.

Na antenę RMF FM (po kilku latach przerwy i rocznej obecności na antenie 96.7 Region FM) powraca jeden z najsłynniejszych konkursów żółto-niebieskiej stacji - Rosyjska Ruletka! Dwa razy w tygodniu masz szansę wygrać atrakcyjne płyty, odtwarzacz mp3, a jeśli dopisze Ci szczęście i nie puszczą nerwy, także rewelacyjną wieżę. Słuchaj uważnie Akademii Muzyki RMF FM, a na znak dany przez prowadzącego dzwoń na numer 0-12 2 000 000.

Marzysz o pracy w radiu - RMF FM daje każdemu słuchaczowi taką możliwość! Możesz pójść w ślady Darka Maciborka - zostać prezenterem RMF FM. Jeśli czujesz się na siłach nagraj 15 minutowe demo wymyślonego przez siebie programu radiowego i wyślij do RMF FM. Zwycięzca konkursu dostanie propozycję pracy w największej i najczęściej słuchanej stacji radiowej w Polsce!

I to jeszcze nie koniec niespodzianek. Na stronach Akademii Muzyki możesz posłuchać co mówią największe gwiazdy oraz sprawdzić nowości muzycznego świata.

Słuchaj Akademii Muzyki wg. Darka Maciborka od poniedziałku do piątku od 18.00 do 21.00 jak zawsze w RMF FM!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronach Akademii Muzyki RMF FM

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz