Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   RMF FM stawia na słuchaczy!
16 lutego 2005, 13:27
Słuchacze - bohaterami najnowszej kampanii reklamowej radia RMF FM
Słuchacze - programują muzykę w radiu RMF FM
Słuchacze - autorami wyjątkowego konkursu w RMF FM z nagrodą finałową 1 miliona złotych
Słuchacz Wielki jest i basta!
Takie jest przesłanie nowej kampanii reklamowej radia RMF FM, kierowanej do obecnych i przyszłych słuchaczy stacji. To oni właśnie, a nie gwiazdy muzyki, są bohaterami kampanii najpopularniejszego radia w Polsce.

Na potrzeby akcji zrealizowano trzy telewizyjne spoty reklamowe. W produkcji po raz pierwszy uczestniczyli wyłonieni w castingu słuchacze RMF FM: Robert Marczyk - lekarz, Beata Wójcik - sekretarka, Agata Jankowska - technik żywienia, Adam Sikorski - nauczyciel historii, Kamil Walczak - kierowca, Rafał Pietras - student zarządzania, Dorota Jaworska - ekspedientka, Marek Freiberg - przedstawiciel handlowy i Anna Batko z córeczką Marynią. Dla milionów słuchaczy takich jak oni radio RMF FM nadaje nie tylko najlepszą muzykę - ale, też najistotniejsze Fakty.Od 14 lutego spoty telewizyjne będą emitowane przez TVP1, TVP2, TVN i Polsat. Reklamy prasowe pojawią się w 40 tytułach, m.in. w tygodnikach (Wprost, Polityka, Newsweek i Przekrój), w magazynach kobiecych (Twój Styl, Pani, Elle, Viva, Claudia, Pani Domu), tytułach kierowanych do mężczyzn (Playboy, CKM) oraz w magazynach telewizyjnych (Tele Tydzień, Tele świat, To&Owo). Reklamą telewizyjnym i prasowym towarzyszyć będzie intensywna kampania w kinach i internecie. Kreacja, zakup i planowanie mediów są realizowane przez ART FM - agencję promocyjno-reklamową RMF FM. Kampania medialna będzie wspierana dodatkowymi działaniami promocyjno-antenowymi.

"Gigantyczna" rola słuchaczy widoczna w nowej kampanii, wynika ze stale rosnącego ich wpływu na program RMF FM. Bowiem, już od początku stycznia 2005 roku oni sami programują muzykę. Na stronach www.rmf.fm mają możliwość wyboru ulubionych utworów spośród kilku tysięcy propozycji. Już następnego dnia mogą je usłyszeć na antenie. Utwory cieszące się największą popularnością są emitowane częściej niż inne. RMF FM jest jedyną stacją radiową w Polsce, w której słuchacze programują muzykę!

Od 21 lutego rola słuchaczy RMF FM stanie się, tym bardziej wyjątkowa. Zostaną oni współautorami jednego z największych konkursów w historii radia. Główna wygrana to milion złotych. Słuchacze sami ułożą pytania w trzech kategoriach: Radio, Muzyka i Fakty. W codziennym finale spotkają się dwaj słuchacze: autor pytania i odpowiadający. Gwarantowane 3 tysięcy złotych zdobędzie jeden z nich. Przez 10 tygodni zostanie wyłonionych 50 finalistów. Jeden z nich weźmie udział w losowaniu miliona złotych.

Anna Kozłowska; Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Walentynki w RMF FM (13 lutego 2005)
  • Nowy nadajnik i większa moc RMF FM (8 lutego 2005)
  • RMF FM i INTERIA.PL - krakowskimi powodami do dumy (7 lutego 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz