Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Co jest grane w RMF Classic?
6 marca 2005, 14:40
By odpowiedzieć na postawione w temacie pytanie wystarczy wejść na stronę www.rmfclassic.pl. W jej bogatych zasobach można odnaleść stronę z repertuarem. Od kilku dni można na niej obejrzeć nie tylko aktualny oraz wcześniejszy spis utworów, ale także wirtualnie wybiec w przyszłość. Można zobaczyć jakie kompozycje zagra RMF Classic następnego dnia, a nawet za kilka dni!

Jedynie RMF Classic zdecydował się na tak nowatorską prezentację swojego repertuaru. Kilka miesięcy temu obok istniejącej niemal od powstania radia prezentacji aktualnego repertuaru wprowadzono możliwość obejrzenia playlisty z ostatnich 30 dni.

Kilka dni temu RMF Classic poszedł jeszcze o krok dalej. Na stronie REPERTUAR można teraz także zobaczyć playliste na kolejnych kilka dni.

Obok tytułu i autora utworu podawany jest przewidywany czas jego emisji z dokładnością do minuty. Jeżeli dany utwór dostępny jest w Sklepie RMF Classic, oznaczony jest ikonką wózka na zakupy. Wystarczy w nią kliknąć by znaleść się na stronie, na której można kupić płytę zawierającą dany utwór.

Klikając natomiast w tytuł lub autora utworu możemy dowiedzieć się więcej o danym kompozytorze lub odpowiednio o filmie, operze lub musicalu, z którego dana kompozycja pochodzi.

Podsumowując nowe strony REPERTUAR na www.rmfclassic.pl to ułatwoiny dostęp do prawdziwej kopalnii wiedzy o muzyce klasycznej, filmowej, musicalowej i operowej oraz o znakomitych kompozytorach. To także dostęp do Sklepu RMF Classic

RMF Classic nadaje w pięciu miastach:
- Gdańsk: 88,4 MHz,
- Kraków: 87,8 MHz,
- Szczecin: 98,0 MHz,
- Warszawa: 98,3 MHz,
- Wrocław: 99,3MHz.

Tego zaraźliwie kultularnego radia można też słuchać przez internet na www.rmfclassic.pl oraz poprzez platformę cyfrową Cyfra+ Radio, poz. 6 i Polsat Cyfrowy, lista Radio, poz. 3

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz