Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Wielkanoc na wesoło" w RMF FM
24 marca 2005, 21:31
RMF FM ciągle zaskakuje. Na nadchodzące Święta Wielkanocne przygotował specjalny program. Przy Waszych suto zastawionych stołach, dzięki żółto-niebieskiej stacji, zasiądą goście z całej Europy. Poznamy wielkanocne tradycje europejczyków, nie zabraknie też wielu okazji do uśmiechu. Radio Muzyka na Święta - jak zawsze RMF FM!

Włoska wylewność, francuska elegancja i niemiecka finezja.... - to wszystko, i jeszcze wiele więcej, w wielkanocnej ramówce Radia RMF FM!

Na dobry i wesoły początek, w sobotni poranek słuchaczy radia RMF FM powitają Tomasz Olbratowski i Marcin Ziobro.

W tym samym czasie reporterzy radia RMF FM wyruszą na ulice miast w całej Polsce, aby wszystkim wielbicielom świątecznych przysmaków rozdać "Wielkanocne Baby".

Specjalnie z okazji Świąt, w niedzielę i poniedziałek gośćmi porannego pasma będą m.in. Steffen Moeller, Paolo Cozza, Elizabeth Duda, Conrado Moreno, Toni Hyyrylainen oraz Walentyna Jałocha. Opowiedzą nam o obyczajach świątecznych z całej Europy oraz swoim spotkaniu z polską tradycją obchodzenia Świąt Wielkanocnych. Będą rozdawać na antenie radia RMF FM jaja wielkanocne z autografami i specjalnymi życzeniami świątecznymi.

Niedzielę Wielkanocną wczesnym rankiem rozpocznie Krzysztof Urbaniak, później za sterami RMF FM pojawi się Małgorzata Kościelniak, a z nią goście z całej Europy.

Po południu nad europejską ferajną zapanuje Piotr Jaworski, a wieczorną rozrywkę zapewni Tomasz Kasprzyk i świąteczne wydanie Dragonów 2005.

W Lany Poniedziałek wprowadzi nas Sławomir Kowalewski. Europejczyków gościć będzie Sylwia Paszkowska, która po urlopie wraca na antenę RMF FM

Nie zabraknie też "Waszej Muzyki na Święta" - poprowadzi ją oczywiście Robert Konatowicz w Wielkanocny Poniedziałek od 15.00. Zamawiajcie piosenki dzwoniąc na (jajko) 12 2 000 000 lub na stronach www.rmf.fm

To będą niezapomniane Święta! z jajem :-)

Wszystkiego najlepszego już teraz życzy Redakcja FAN FM!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • "Wasza muzyka" na Wielkanoc (8 kwietnia 2004)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz