Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Gigantyczny Finał na molo w Sopocie
27 kwietnia 2005, 12:43
Jak wieść gminna niesie RMF FM po raz drugi na długi weekend przeniesie się nad morze, do Trójmiasta, do Sopotu, konkretnie nad zabytkowe najdłuższe w Europie molo. W poniedziałek, 2 maja 2005 roku, właśnie tam odbędzie się Gigantyczny Finał trwającej blisko 3 miesiące akcji RMF FM. Ze stu kopert, które pojawią się na molo, jeden z 42 Gigantów wybierze tylko jedną. Będzie miał szansę wylosować 1 milion złotych, ukryty w jednej z kopert. W pozostałych kopertach ukryto wspaniałe kabriolety. Szykuje się Gigantyczna plenerowa impreza z udziałem słuchaczy RMF FM.

Akcja GIGANCI trwa od 21 lutego 2005 roku. Codziennie na antenie RMF FM odbywa się Pojedynek Gigantów, w którym zwycięzca otrzymuje 3 000 zł i Gigantyczna szansę na wylosowanie 1 miliona złotych w Gigantycznym Finale na sopockim molo. Jeśli nie wiesz jak spędzić długi weekend - przyjedź do Sopotu! RMF FM jak zawsze zapewnia Gigantyczna zabawę i Gigantyczne emocje! Zwycięzca nie odejdzie bez nagrody - jeśli nie wylosuje 1 miliona złotych otrzyma wspaniałego kabrioleta od RMF FM.

Jeszcze możesz dołączyć do grona Gigantów. Słuchaj uważnie RMF FM przed południem!

Z naszych informacji wynika, że do Sopotu przybędą Radiowcy z Kopca Kościuszki. Swoją obecność już potwierdziła Małgorzata Kościelniak, która poprowadzi uroczyste losowanie w poniedziałek 2 maja 2005 roku od godziny 9.00 do 14.00. Przebieg ceremoni transmitowany będzie na żywo na antenie RMF FM. Wieczorem odbędzie się wspaniały koncert Moniki Brodki dla wszystkich, którzy przybędą do Sopotu!

Już w sobotę rozpocznie się Gigantyczny Długi Weekend z RMF FM. Na antenie pojawią się znane gwiazdy polskiej muzyki m.in. Monika Brodka i Reni Jusis oraz gwiazdy ekranu m.in. Anna Dymna i Krzysztof Kolberger. Opowiedzą oni słuchaczom, co zrobiliby, gdyby to oni wylosowali 1 milion złotych.

Przybywajcie na Molo w Sopocie - naprawdę warto!!!

Zobacz jak RMF FM i słuchacze bawili się przed rokiem na sopockim molo
[1 maja 2004]
[2 maja 2004]
[3 maja 2004]

W tym roku także będziemy relacjonować przebieg zdarzeń na molo w Sopocie - tylko na FAN FM!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; RMF FM; www.rmf.fm

Przeczytaj również:
  • Nie przegap 1 MLN PLN od RMF FM! (14 kwietnia 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz