Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Królewska Kolekcja RMF Classic
23 maja 2005, 17:11
RMF Classic już od najbliższej soboty, 28 maja 2005 roku, zaprasza do słuchania nowej pozycji programowej - Królewskiej Kolekcji. Mija właśnie 100 lat od rozpoczęcia odnowy Zamku Królewskiego na Wawelu. W r. 1905 wojsko austriackie opuściło budynek zamkowy, co dało możliwość rozpoczęcia prac nad jego renowacją. Ten jubileuszowy rok daje okazję nie tylko do wspomnienia trudów przywracania dawnej świetności, ale przede wszystkim do podziwiania świetności obecnej.


W każdą sobotę RMF Classic przedstawia najciekawsze eksponaty z kolekcji Państwowych Zbiorów Sztuki na Wawelu. Wybrane dzieło prezentowane będzie na www.rmfclassic.pl, w internetowej "sali wystawowej" RMF Classic. W każdą sobotę w programie, w samo południe RMF Classic przedstawia najciekawsze, związane z wybranym dziełem fakty i anegdoty. W tym niełatwym zadaniu RMF Classic wspierać będą pracownicy naukowi Zamku Królewskiego na Wawelu.

RMF Classic możecie słuchać poprzez Streamer FM

RMF Classic nadaje w pięciu miastach:
- Gdańsk: 88,4 MHz,
- Kraków: 87,8 MHz,
- Szczecin: 98,0 MHz,
- Warszawa: 98,3 MHz,
- Wrocław: 99,3MHz.

Tego zaraźliwie kultularnego radia można też słuchać poprzez platformę cyfrową Cyfra+ Radio, poz. 6 i Polsat Cyfrowy, lista Radio, poz. 3.

Grzegorz Nałęcz, www.rmfclassic.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz