Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Pierwszy Chevrolet Spark ma właściciela
22 czerwca 2005, 15:38
Wehikuł Czasu RMF FM zaparkował dziś na Katowickim Rynku. Zaparkowano tam także pierwszy samochód Chevrolet Spark, o który toczyła się całodzinna walka. Szansę na ten samochód i 9 pozostałych ma absolutnie każdy - nie musisz mieszkać w mieście, gdzie zaparkował Wehikuł Czasu, wystarczy że będziesz uważnie słuchał RMF FM. Pierwszym szczęśliwym posiadaczem nowego wehikułu - Chevroleta Sparka - stał się Andrzej ze Zdzieszowic

Pierwsza walka o nowego Chevroleta Spark zaczeła się wczesnym rankiem. Pierwszym zadaniem pretendentów do głównej nagrody było wytypowanie odpowiedniego kwadratu na mapie Katowic zamieszczonej w Super Expressie i na stronach lato.interia.pl. Osoba, która podała właściwy kwadrat jako pierwsza otrzymała 1000zł od RMF FM.

Gdy znany był kwadrat, wyposażeni w mapy mieszkańcy Katowic ruszyli na poszukiwania Wrót Czasu. Przechodząc przez nie otrzymywali bilet z połową HASŁA - przepustkę do wygrania samochodu.

W tym samym czasie do walki o samochód mogli włączyć się pozostali mieszkańcy Polski. Aż trzy krotnie otwierano radiowe Wrota Czasu. Wystarczyło wtedy wysłać sms na 7271 z nazwą miejscowości, w której się znajdujemy, by mieć szansę na wielki finał.

Mieszkańcy Katowic po otrzymaniu biletu musieli wybrać się na poszukiwania Chevroleta to za jego szybą umieszczono drugą część HASŁA. Skompletowane hasło wysyłali pod 7271.

Około godziny 14.00 zadzwoniły telefony 200 osób. 100 z nich wysłało sms z hasłem, pozostałych 100 wysłało nazwę miejscowości, w kótrej się znajdują. Kto odpowiedział pierwszy na zadane pytanie przeszedł do ścisłego finału.

Finałowa dwójka (osoba, która odnalazła obie części hasła i reprezentant pozostałych uczestników Wyprawy po Słońce) spotkała się na antenie RMF FM, gdzie Krzysztof Urbaniak zadał pytanie. Tu także potrzebny był refleks. Poprawnej odpowiedzi udzielił Andrzej ze Zdzieszowic. Asia z Katowic niestety przegrała, ale za to odjechała nowiuśkim rowerem od RMF FM.

To jednak nie koniec emocji, gdyż Wehikuł Czasu przeniósł Katowicki rynek do średniowiecza. A to historia! Pojedynki rycerskie, kuźnia kowala, popisy kuglarzy i dworska moda! To wszystko już teraz na Rynku w Katowicach. Dołącz do Wyprawy po słońce z RMF FM.

Już za tydzień kolejna szansa na wypasionego Chevroleta Spark. Wehikuł Czasu zaparkuje wtedy w Warszawie!!!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz