Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Koncertowe Lato na Półwyspie Helskim - fotoreportaż
11 lipca 2005, 22:11
Moc atrakcji, wspaniałe konkursy, pyszne jedzenie i Muzyka Najlepsza pod Słońcem - tak można scharakteryzować "Koncertowe Lato" organizowane przez radio RMF FM, tygodnik Naj i telewizję Polsat. Ta największa trasa koncertowa tego lata odwiedziła ostatnio rejon półwyspu helskiego. Na koncertach we Władysławowie i Helu byli specjalni wysłannicy serwisu FAN FM.Koncertowe Lato RMF FM, Naj i Polsatu to największy plenerowy mega piknik w tej części Europy. W dodatku to piknik niezwykły, bo okraszony wspaniałą muzyką na żywo graną przez największe gwiazdy polskiej muzyki. We Władysławowie wystąpił zespół Myslovitz i Krzysztof Krawczyk, na Helu Perfect oraz Krzysztof Krawczyk

Koncertowe Lato to mnóstwo konkursów i jeszcze więcej nagród od organizatorów: radia RMF FM, tygodnika Naj i telewizji Polsat oraz partnerów trasy: Milko, Prymat, Morilny i Oriflame.

Koncertowe Lato to także uczta dla ciała - codziennie znakomity kucharz Robert Sowa i jego współpracownicy przygotowują danie na 7 tysięcy porcji.

To co ukazało się naszym oczom trudno jest opisać słowami, dlatego wszystko co zobaczyliśmy uwieczniliśmy na fotografiach.

[Zdjęcia z Koncertowego Lata we Władysławowie i Helu]

"Koncertowe Lato" radia RMF FM, tygodnika Naj i telewizji Polsat w każdy weekend wakacji! - [trasa] - nie przegap najlepszej imprezy pod słońcem!

Więcej o "Koncertowym Lecie" dowiesz się z oficjalnej strony www.koncertowelato.interia.pl. Tam także można obejrzeć Megafotki wykonane przez portal INTERIA.PL podczas koncertu.

Janusz i Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: Janusz i Grzegorz Nałęcz


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz