Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Rekordowa frekwencja Koncertowego Lata
19 lipca 2005, 13:54
W miniony weekend (16-17 lipca 2005r.) "Koncertowe Lato" odwiedziło na swej trasie dwie kolejne miejscowości – Darłowo i Mielno. W Mielnie na imprezie organizowanej przez tygodnik NAJ, radio RMF FM i Telewizję Polsat obecnych było według szacunków organizatora około 25 – 30 000 osób. To rekordowa liczba uczestników, która potwierdza atrakcyjność całej oferty rozrywek zaproponowanych przez organizatorów.

W ten weekend pogoda nas nie rozpieszczała. Nie miało to jednak wpływu na frekwencję na imprezach. Czarne chmury i deszcz dały o sobie znać w Darłowie, gdzie w ostatniej chwili, przy ogromnym wsparciu władz miasta, zostało zmienione miejsce, w którym odbyła się impreza.

Pogodę udało się pokonać udaną zabawą i dobrym humorem. Koncertowe Lato to największe gwiazdy polskiej muzyki, które nigdy nie zawodzą. W miniony weekend wystąpił Varius Manx i Krzysztof Krawczyk w Mielnie oraz Perfect i ponownie Krzysztof Krawczyk w Darłowie. W Mielnie impreza rozpoczęła się nietypowo-występem międzynarodowego chóru dyrygentów polonijnych „Ojczyzna”. Wykonawcy z 11 krajów świata - od Stanów Zjednoczonych po Południową Osetię i Uzbekistan pod batutą prof. Elżbiety Wtorkowskiej z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy podbili serca publiczności wspaniałym wykonaniem muzyki rozrywkowej najwyższej klasy. Można było usłyszeć między innymi największe przeboje Kabaretu Starszych Panów.

Uczestnicy imprezy, zarówno w Mielnie, jak i Darłowie, mieli okazję wziąć udział w wielu atrakcyjnych wydarzeniach. Można było skosztować potraw na co dzień podawanych w najlepszych restauracjach. W Mielnie chilli con carne, w Darłowie pyszną pepperonatę z kurczaka przygotowane przez mistrzów kuchni - Roberta Sowę, Krzysztofa Baranowskiego, Konrada Birka i Piotra Korneta to prawdziwa poezja smaku. W Darłowie ze względu na ogromną ilość osób został pobity rekord czasu, w jakim udało się wydać 7,5 tys. potraw – pepperonata z kurczaka znikła w około 45 minut!

Podczas imprez Koncertowego Lata specjaliści dbają również o urodę i zdrowie uczestników pikników. Firma Oriflame udziela porad kosmetycznych. W miniony weekend ze względu na rekordową frekwencję specjaliści marki Mleko Białe Wapń przebadali ponad 230 osób, u których badano gęstość kości oraz zagrożenie osteoporozą.

O dobry humor dzieci jak zwykle dbał niezrównany Pan Japa, publiczność szalała podczas karaoke z zespołem Alex Boogie. Ogromnym powodzeniem cieszyły się konkursy z wieloma fantastycznymi nagrodami prowadzone przez mistrzów ceremonii: Wojciecha Asińskiego z Telewizji Polsat i Marka Rusinka z RMF FM i RMF Maxxx.

W następny weekend trasa „Koncertowego Lata” wiedzie przez Dziwnów, 23 lipca przez Ustronie Morskie, 24 lipca. W Dziwnowie gwiazdami będą De Mono i Krzysztof Rynkowski. W Ustroniu Morskim wystąpi Lipnicka&Porter oraz Krzysztof Krawczyk.

Zjęcia z Władysławowa i Helu znajdziecie w [Dziale Zdjęcia] - na FAN FM

Grzegorz Nałęcz, Network Public Relations


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz