Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Reporterzy RMF pracują w irlandzkim pubie
19 lipca 2005, 17:27
Specjalni wysłannicy RMF FM Roman Osica i Paweł Świąder na własnej skórze testują możliwość zatrudnienia Polaków na Zielonej Wyspie. Po kilkunastu dniach poszukiwań Romek i Paweł znaleźli wymarzoną pracę w Irlandii. Podobnie jak wielu Polaków pracują w jednym z irlandzkich pubów. Właściciel lokalu obiecał zabrać reporterów RMF FM do owianego historią browaru Artura Guinessa. Ich relacji słuchajcie w Faktach RMF FM

Paweł Świąder i Roman Osica na co dzień są reporterami RMF FM w Warszawie. Kilka tygodni temu otrzymali z Kopca Kościuszki bardzo nietypowe zadanie. Mieli sprawdzić jak przebiegają wyprawy Polaków na Zieloną Wyspę w poszukiwaniu pracy.

Po zaledwie kilku dniach pobytu w Irlandii, reporterzy RMF FM zostali skierowani do Londynu, skąd wraz ze stałym korespondentem RMF FM Bogdanem Frymorgenem opisywali przebieg zdarzeń po zamachach terrorystycznych.

Gdy powrócili do Irlandii od razu postanowili znaleść pracę. Wraz z tysiącami obcokrajowców odwiedzili kilka biur pośrednictwa pracy, złożyli dziesiątki CV oraz podobnie jak inni szukali miejsca na nocleg.

Reporterzy RMF FM przebieg swojej przygody na Zielonej Wyspie opisują na antenie RMF FM. Romek i Paweł oprócz mikrofonów posiadają także aparty fotograficzne, którymi dokumentują swoją wyprawę do Irlandii.

Na www.rmf.fm powstała specjalna strona poświęcona tej niezwykłej ekspedycji "praca na Zielonej Wyspie"
Grzegorz Nałęcz, FAN FM; RMF FM
Zdjęcia: Paweł Świąder i Roman Osica

Przeczytaj również:
  • Zamachy w Londynie na antenie RMF FM (7 lipca 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz