Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Zmiana turnusów w RMF FM
31 lipca 2005, 21:23
Weekend 30 lipca - 1 sierpnia 2005 roku to tradycyjnie czas zmiany turnusów wczasowych. Jedni właśnie wyjeżdżają na wakacje, inni z nich powracają. Podobnie jest w radiu RMF FM. Od 1 sierpnia zmieni się niemal cała załoga antenowa. Wyjątkiem od tej reguły jest Darek Maciborek, który miał w innym terminie niż powracający na Kopiec radiowcy.

Podobnie jak na początku wakacji budzić nas będzie załoga pod przewodnictwem Przemysława Skowrona. O 9.30 za mikrofonem usiądzie Małgorzata Kościelniak, która swój 3 tygodniowy urlop spędziła w Irlandii. O 13.30 kierownikiem Wyprawy po Słońce będzie Krzysztof Urbaniak. Od 17.30 stery przejmie wspomniany już Darek Maciborek, który zaprezentuje kolejne notowania POPListy.
Wieczór spędzimy w towarzystwie Sławomira Kowalewskiego, a przez noc od 1.00 poprowadzi nas Piotr Łęgowski.

Na urlop wyjeżdżają Witold Lazar, Sylwia Paszkowska, Robert Konatowicz, Piotr Jaworski i Monika Selimi.

Na razie nie potwierdziły się informacje o tym, że Daniel Dyk - zwycięzca wielkiego castingu na muzycznego prezentera RMF FM, ma rozpocząć pracę od 1 sierpnia - nie ma go w RaMóFce od poniedziałku do czwartku.

Wszystkim udającym się na urlop pracownikom RMF FM życzymy udanego wypoczynku, a powracającym z wczasów miękkiego startu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie spędziła urlop Małgorzata Kościelniak - koniecznie odwiedź polecaną przez FAN FM oficjalną stronę Gosi - na niej znajdziesz wszelkie szczegóły - www.gosiakoscielniak.pl

Grzegorz Nałęcz, FAN FM

Przeczytaj również:
  • Tomasz Kasprzyk po raz ostatni (27 lipca 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz