Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wakacje 2005: Michał Kowalewski
3 sierpnia 2005, 23:36
Wakacje 2005 w pełni. Na morzach i oceanach całego świata odpoczywają także pracownicy RMF FM. Zapytaliśmy Michała Kowalewskiego z redakcji Faktów RMF, jak on spędził tegoroczny urlop. Oto co nam powiedział:

- Na wakacje 2005 czekałem szczególnie. Praca związana z relacjonowaniem wrześniowych wydarzeń w Biesłanie, śmierć Jana Pawła II wszystkich nas wyczerpały. Z tym drugim wydarzeniem wiąże się antenowy przypadek, który na długo zapamiętam. 1 kwietnia, w piątek, dzień przed śmiercią papieża, razem z Tomkiem Staniszewskim bez przerwy w studiu prowadziliśmy Fakty. W pewnej chwili, przypominając słuchaczom jaki jest czas, powiedziałem "Na zegarach 21:37". Nikt z nas nie wiedział wtedy o tym, co wydarzy się dokładnie po 24 godzinach...
- Po wielu miesiącach wytężonej pracy i przed jesiennymi kampaniami wyborczymi wybrałem się na odpoczynek w kraju, który wraca do łask, jeśli chodzi o turystykę: do Bułgarii... Pojechałem tam w towarzystwie znanej Wam z anteny RMF FM Mai Dutkiewicz i wydającej Fakty Ewy Wróbel wraz z ich rodzinami. Pracuję na Kopcu od niedawna, a poznaliśmy się na tyle, że bez strat w ludziach możemy spędzać razem część wakacji.
- Bułgaria spełniła wszystkie pokładane w niej nadzieje. Zwłaszcza kulinarne. Pieczona papryka i owoce morza stanowiły moje główne pożywienie.

Życzę Wam równie udanego wypoczynku!

Tomasz Róg, Michał Dobrołowicz, FAN FM
Zdjęcia: Michał Kowalewski


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz