Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   "Wehikuł Czasu RMF FM" w Sopocie - fotoreportaż FAN FM
11 sierpnia 2005, 13:07
Reporterzy FAN FM w całej Polsce przez całe wakacje podążają śladami niezwykłej "Wyprawy po Słońce" z RMF FM i Koncertowego Lata RMF FM, tygodnika Naj i telewizji Polsat. Specjalnie dla Was dokumentujemy wszystkie te wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego fotoreportażu FAN FM przedstawiającego wizytę Wehikułu Czasu RMF FM w Sopocie.

W Trójmieście rozdano ośmego Chevroleta Spark. By go zdobyć trzeba było odnaleźć dwuczęsciowe hasło (jedna część była umieszczona za szybą Chevroleta Spark, drugą można było zdobyć przechodząc przez Wrota Czasu) lub w odpowiednim momencie wysłać sms z nazwą miejscowości na numer 7271.
Zwycięzcą radiowego pojedynku Sopot kontra reszta Polski został Edward z Lublina.

Po emocjach związanych z walką o samochód przyszedł czas na wspaniałą średniowieczną zabawę. Za sprawą "Wehikułu Czasu" sopocki plac przed najdłuższym molo w europie przeniósł się do czasów, w których czczono Światowida.Pod sceną pojawili się ludzie ze średniowiecza oraz ówcześni wojowie, którzy stoczyli kilka krwawych bitew. Nie zabrakło także ludowego rzemiosła i średniowiecznych tańców przy muzyce z epoki.

[zdjęcia z Sopotu]

[fotoreportaże FAN FM - Wehikuł Czasu]

[fotoreportaże FAN FM - Koncertowe Lato]

Przypominamy także, że przez całe wakacje czekamy na Wasze fotki z Koncertowe Lata i wizyt Wehikułu Czasu RMF FM - na najaktywniejsze osoby czekają nagrody od RMF FM

Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: Janusz Nałęcz


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz