Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Robert Konatowicz w nowej roli
13 sierpnia 2005, 09:42
Już w poniedziałek 15 sierpnia 2005 roku, Robert Konatowicz wystąpi w nowej roli na antenie RMF FM. Po raz pierwszy właściciel najbardziej uwodzicielskiego głosu, poprowadzi listę przebojów - konkretnie POPListę. To będzie jego pierwszy raz, gdyż dotąd nigdy nie prezentował żadnego notowania na antenie RMF FM. Od poniedziałku zmieni się także prawie cała załoga żółto-niebieskiej stacji.


Poranek już od soboty 13 sierpnia 2005 roku przejął Witold Lazar. Od 15 sierpnia Wyprawę po Słońce z RMF FM poprowadzą Sylwia Paszkowska i Krzysztof Urbaniak. Od 17.30 usłyszymy zapowiadanego już Roberta Konatowicza w nowej roli zawiadowcy POPListy.
O 21.00 usłyszymy Piotra Jaworkiego. Po tygodniu przerwy na antenę RMF FM powraca debiutant Daniel Dyk - zwycięzca castingu na muzycznego prezentera RMF FM - poprowadzi pasmo od 1.00 do 4.00.
Tuż po nim Monika Selimi.

Robert Konatowicz zaczynał pracę w RMF FM ponad 7 lat temu od programu "Byle do Piątku". Prowadził także m.in. "Waszą Muzykę", "Wakacje z duchami", "80 dni dookoła świata". Nigdy jednak nie prowadził listy przebojów. Jego pierwszy raz już w poniedziałek 15 sierpnia 2005 roku - słuchajcie od 17.30!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; RMF FM
Zdjęcia: Grzegorz Nałęcz

Przeczytaj również:
  • Zmiana turnusów w RMF FM (31 lipca 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz