Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wehikuł Czasu RMF FM w Łodzi - fotoreportaż FAN FM
18 sierpnia 2005, 22:45
Wehikuł Czasu powoli kończy swoją wędrówkę po kraju nad Wisłą. 18 sierpnia 2005 roku zatrzymał się w centrum Polski w mieście zwanym Łodzią. Słuchacze RMF FM z Łodzi i z całej Polski po raz 9 stoczyli bezkrwawy bój o samochód Chevrolet Spark. Kluczyki od auta i cały pojazd powędrowały pod Warszawę do Krzysztofa ze Strzeniówki.

Juz od rana na ul. Piotrkowskiej przechodnie z zaciekawieniem patrzyli na scenę RMF, która była ustawiona w Pasażu Schillera. Tym razem Wehikuł Czasu RMF FM przeniósł nas w XIX w.Atrakcji było co nie miara, zespoły muzyczne (m.in. kapela Bałucka), konkursy i niespodzianki czekały na wszystkich zgromadzonych przed sceną. Do tego mnóstwo gadżetów z nowym logo RMF FM - kubki, koszulki, smycze.
Postacie żywcem wyjęte z XIX w. przechodziły sobie ulicą Piotrkowską, było także kilku bycyklistów. Łodzianie tłumnie przybywali z całymi rodzinami w okolice ul. Piotrkowskiej, by móc wziąć udział w programie artystycznym, który trwał od 15 aż do 20!!!

Wielki finał trasy Wehikułu Czasu już za tydzień w Krakowie. W ręce słuchaczy RMF FM trafi ostatni - dziesiąty - Chevrolet Spark. Słuchaj uważnie RMF FM i graj o samochód!

[zdjęcia z Łodzi]

[fotoreportaże FAN FM - Wehikuł Czasu]

[fotoreportaże FAN FM - Koncertowe Lato]

Grzegorz Nałęcz, Łukasz Jagodnik, FAN FM
Zdjęcia: Grzegorz Nałęcz


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz