Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienne nowości w RMF Classic
22 sierpnia 2005, 15:45
Najbardziej kulturalne radio w Polsce - RMF Classic - już od września znacząco rozszerzy swoją ofertę programową - informuje serwis Press.pl. Na antenie pojawią się programy i cykle poświęcone sztuce filmowej. Po raz kolejny RMF Classic zaprosi swoich słuchaczy na koncerty w pięciu miastach, w których nadaje - będą one towarzyszyć Konkursowi Chopinowskiemu.

2 września na antenie RMF Classic pojawi się program Stanisława Janickiego, znanego z telewizyjnego cyklu ”W starym kinie”. W nadawanej w każdy piątek o godz. 10.30 i 18.30 audycji będzie on opowiadał o najsłynniejszych filmach w historii kina. Na jesień stacja zaplanowała także cykl poświęcony dorobkowi filmowemu poszczególnych krajów. Jako pierwsze zostanie zaprezentowane kino francuskie (od 2 do 18 września).

W RMF Classic pojawi się też powieść w odcinkach. Krzysztof Globisz będzie czytał fragmenty wywiadu rzeki z Gerardem Depardieu ”Po prostu żyję”.

Podczas trwania Konkursu Chopinowskiego sieć zaplanowała cykl koncertów pod tytułem ”Open for Chopin” – odbywać się będą one od 24 września do 25 października w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Szczecinie, czyli miastach, gdzie nadaje RMF Classic. Na jesień nie zaplanowano kampanii reklamowej poza mediami grupy Broker FM, do której należy sieć RMF Classic.

Zachęcamy do słuchania RMF Classic w Warszawie na 98,3MHz, w Szczecinie na 98,0MHz, w Gdańsku na 88,4MHz, we Wrocławiu na 99,2MHz oraz w Krakowie na 87,8MHz.
RMF Classic można też znaleść na platformach Cyfra+ i Polsat Cyfrowy, a także w internecie - słuchaj poprzez Streamer FM

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; www.press.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz