Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Ostatni Chevrolet Spark od RMF FM
24 sierpnia 2005, 21:29
24 sierpnia 2005 roku w Krakowie rozdano ostatni, z 10 samochód Chevrolet Spark. Na Rynku Głównym po raz ostatni pojawił się Wehikuł Czasu RMF FM. Po raz ostatni przeniósł on mieszkańców jednego z polskich miast w zamierzchłe czasy. Krakowienie mogli poznać czasy królowej Bony! A to historia! - dworska moda, renesansowe tańce oraz poeci i błaźni z dworu Jagiellonów! - to tylko niektóre z licznych atrakcji, które czekały na słuchaczy RMF FM.

Chevrolet Spark powędrował do Stanisława z Dąbrowy Górniczej, który podczas radiowego pojedynku pokonał Agnieszkę z Kurowa. Pan Stanisław był w Krakowie, odnalazł dwuczęściowe hasło i wysłał je smsem pod 7271.

"Wehikuł Czasu" zakończył już swoją podróż po kraju, jednak to nie koniec emocji związanych z "Wyprawą po Słońce" w RMF FM. Na słuchaczy żółto-niebieskiej stacji nadal czeka mnóstwo wspaniałych nagród! Szczegóły na stronie lato.interia.pl

Przypominamy, że w tym tygodniu kończy się także największa trasa koncertowa tegorocznych wakacji. Zapraszamy do Nowego Sącza i Krynicy - tego nie można przegapić - wielki finał "Koncertowego Lata" Radia RMF FM, tygodnika Naj i telewizji Polsat.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz