Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Jesienne propozycje RMF FM
1 września 2005, 11:32
Jesienna RaMóFka startuje 5 września 2005 roku. Na antenę żółto-niebieskiej stacji powracają znane i sprawdzone pasma programowe, Najlepsza Muzyka oraz Najistotniejsze Fakty, a już wkrótce jak zawsze niesamowity konkurs antenowy z fantastycznymi nagrodami!


Jesień w RMF FM zaczyna się 5 września. Jesienią RMF FM gwarantuje przede wszystkim Najlepszą Muzykę i Najistotniejsze Fakty.

Fakty RMF FM - najbardziej wiarygodny program informacyjny, co godzinę - codziennie, dodatkowo co pół godziny w paśmie porannym. Z każdego miejsca, przy wykorzystaniu najnowszej technologii, relacje reporterów i korespondentów RMF FM usłyszeć można w Faktach, w Faktach Sportowych, Kulturalnych i Ekonomicznych.

Tuż po ósmej Kontrwywiad – najważniejszą rozmowę dnia poprowadzi Kamil Durczok. Jego gośćmi są uczestnicy najistotniejszych wydarzeń. (więcej)

W każdą niedzielę przed południem podsumowanie faktów w Faktach Tygodnia. Już od 5 września do końca października, podczas kampanii wyborczej, reporterzy RMF komentują najistotniejsze i często najbardziej kuriozalne wydarzenia polityczne w Polsce.

PORANEK
(6:00-9:00, prowadzą Przemysław Skowron i Witold Lazar)
Program znany z ostrej satyry, a w nim także wysmakowane komentarze, poważne rozmowy i Fakty co półgodziny.
• Kontrwywiad Kamila Durczoka – od poniedziałku do piątku, dokładnie o 8:02. Kamil Durczok wie, o co pytać. Wiem, z kim rozmawiać. Stawia jasno sprawę i oczekuje konkretnych odpowiedzi. Będzie komentować najistotniejsze fakty, zebrane przez kilkudziesięciu dziennikarzy RMF w kraju i na świecie. Kontrwywiad trzeba znać!
• Na antenę po wakacyjnej przerwie wraca mistrzyni thrillera politycznego Klara Weritas ze swoją najnowsza powieścią „Trzeci Bliźniak” – codziennie od poniedziałku do piątku, o 8:45. Nowe odcinki czyta na antenie RMF FM Krzysztof Globisz.
• Oryginalne, nieużywane, zręcznie zrobione codzienne felietony Tomasza Olbratowskiego – od poniedziałku do piątku, o godzinie 7:45.

Warto zacząć dzień od RMF FM!

PASMO POŁUDNIOWE (9:00-12:00 - prowadzi Małgorzata Kościelniak, 12:00-15:00 – prowadzi Robert Konatowicz )

• Codziennie Radio RMF gwarantuje niepowtarzalny klimat i niebanalne spojrzenie na świat oczyma pięknej kobiety i interesującego mężczyzny. Oboje już wkrótce zaproszą słuchaczy do wyjątkowej zabawy. Atrakcyjne nagrody już czekają!

• O tej porze RMF FM przedstawi najnowsze wyniki IBOR-u, Instytutu Badania Opinii RMF FM, IBOR prezentuje opinie Polaków dotyczące najbardziej interesujących, bądź kontrowersyjnych tematów. To IBOR najczęściej pyta o tematy tabu!
Wyniki badań dostępne są także na stronach internetowych www.rmf.fm.

PASMO POPOŁUDNIOWE (15:00-18:00 – prowadzi Krzysztof Urbaniak)
• Popołudniowy magazyn wypełniony najnowszymi doniesieniami ze świata nauki, muzyki i kultury. Krzysztof Urbaniak z charakterystyczną dla siebie swobodą zaprezentuje najciekawsze i najzabawniejsze zdaniem RMF FM wydarzenia każdego dnia. Warto usłyszeć czym żyje świat!

POP-LISTA
(18:00-21:00 prowadzi Darek Maciborek)
• Dobra wiadomość dla słuchaczy RMF FM. Od września POP Lista w codziennym wydaniu od poniedziałku do piątku od godziny 18- stej. POP Listę RMF FM – listę najlepszej muzyki - słuchacze każdego dnia tworzą wraz z Darkiem Maciborkiem. Dla najwierniejszych słuchaczy RMF FM przygotował mnóstwo nowych atrakcji. Fanom POP Listy nie trzeba przypominać o zbliżającym się jubileuszu. Już wkrótce, 5 października - 1000 wydanie POP Listy. Ten specjalny, pełen niespodzianek program zaskoczy nawet tych którzy wysłuchają jej po raz tysięczny!

WIECZÓR (21:00-1:00)
Wyjątkowy klimat muzycznych wieczorów w RMF FM zapewniają Sylwia Paszkowska i Sławomir Kowalewski.

NOC
(1:00-4:00)
Od 1-szej w nocy słuchaczom będą towarzyszyć Piotr Łęgowski oraz nowy prowadzący RMF FM Daniel Dyk – zwycięzca castingu na prezentera, wybrany przez słuchaczy RMF FM.

(4:00- 6:00)
Piotr Jaworski pożegna noc i rozpocznie nowy dzień w programie od 4:00 do 6:00 rano.

WEEKEND
Jesienią RMF FM zaprasza na weekendy z Gwiazdami. W każdą sobotę i niedzielę Sylwia Paszkowska od 11:00 będzie gościć wielkie gwiazdy: muzyków, aktorów, sportowców. Już 10 i 11 września spotkanie z Arturem Rojkiem z grupy Myslovitz. Wspaniałą okazją do tej rozmowy są 10-te urodziny zespołu Myslovitz.

W każdą sobotę Robert Konatowicz po godzinie 15:00 spełnia najskrytsze muzyczne marzenia słuchaczy RMF FM w programie „Wasza Muzyka”.

Sławomir Kowalewski, to nowy gospodarz muzycznego programu RMF FM: „Dragony 2005”.

W weekendowe wieczory po godzinie 19:00 RMF FM prezentuje najlepsze zdaniem słuchaczy przeboje tygodnia. W sobotę i niedzielę RMF FM zaprasza na muzyczne podsumowanie tygodnia !

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Kamil Durczok na antenie RMF FM (1 września 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz