Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Koncertowe Lato w Krynicy - fotoreportaż FAN FM
6 września 2005, 12:46
Przedstawiamy ostatni fotoreportaż FAN FM z największej trasy kocertowej tego lata. Krynica była 20 miastem odwiedzonym przez "Koncertowe Lato" Radia RMF FM, tygodnika Naj i telewizji Polsat. W czasie trwania całej trasy w imprezach Koncertowego Lata uczestniczyło około 450 000–600 000 osób, a to liczba naprawdę imponująca.

[fotoreportaż FAN FM z Krynicy]

[fotoreportaże FAN FM z Koncertowego Lata]

[fotoreportaże FAN FM z Wehikułu Czasu RMF FM]

Imprezy Koncertowego Lata to około 450 000–600 000 osób, które zdecydowały się spędzić letnie popołudnia korzystając z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy - Radio RMF FM, Tygodnik NAJ, Telewizje POLSAT. Ekipa Koncertowego Lata to ponad 150 osób, które przejechały ponad 12 000 km.
Liczby mówią same za siebie.

Na pewno w niejednym domu zawisła na ścianie okładka tygodnika NAJ z podobizną któregoś z domowników. Łącznie w trakcie całej trasy zostało przygotowane ponad 3500 okładek z podobiznami uczestników zabawy. Każdy mógł zabrać taką okładkę do domu. Tyle wersji okładki Tygodnika Naj wystarczyłoby na 74 lata jego publikacji!

Partnerami Koncertowego Lata były firmy: Morliny, Prymat, Mlekpol, Oriflame, Lotto. Każda z firm proponowała na swoim stoisku atrakcje, które urozmaicały zabawę gościom Koncertowego Lata.

Porady kosmetyczne dla uczestniczek imprezy to specjalność firmy Oriflame. Każdy mógł zbadać stan swojej skóry, dobrać kosmetyki oraz poddać się profesjonalnemu makijażowi. Firma Mlekpol, producent m.in. Mleka Białego Wapń oraz jogurtów i maślanek Milko, badała gęstość kości uczestników zabawy oraz zwartość w nich wapnia. W czasie całej trasy udało aż 2400 osób dowiedziało się w jakim stanie ma kości. Firmy Morliny i Prymat, dbały by potrawy przygotowywane na piknikach były przyprawione i mięsne. Lotto zorganizowało na swoim żółtym stoisku liczne konkursy dla dzieci i dorosłych.

Wiele konkursów odbyło się na scenie, rozdane zostały tysiące nagród od partnerów i organizatorów. Na scenie królowali prowadzący Marek Rusinek oraz Krzysztof Ibisz. Sprawili, że publiczność szalała nie tylko na widok gwiazd muzyki.

Najważniejszą częścią każdej imprezy były jednak koncerty gwiazd, i to dlatego Koncertowe Lato zaprosiło do współpracy same największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej: Krzysztofa Krawczyka, Varius Manx, De Mono, Myslovitz, Monikę Brodkę, Kabaret OT.TO, Anitę Lipnicką&Johna Portera, Ryszarda Rynkowskiego, zespół Perfect. Wszystkie koncerty na trasie były wyjątkowe a niektóre z gwiazd, na naszej trasie obchodziły swoje jubileusze i święta: Krzysztof Krawczyk w Ustroniu Morskim obchodził swoje imieniny właśnie podczas koncertu, kiedy to na scenę został wniesiony ogromny tort w kształcie serca, w hołdzie i podziękowaniu dla tego wyjątkowego muzyka. Perfect obchodził z nami 25 lecie a Myslovitz 10 rocznice powstania zespołu.

Artyści to nie tylko wielkie gwiazdy, to również zespół Alex Boogie wicemistrzowie świata w karaoke. Zespół nie tylko prowadził karaoke, zachęcał uczestników do zabawy, również sam wykonywał przeboje polskich i zagranicznych gwiazd. Zabawa przy muzyce przez nich wykonywanej, jest doskonała. Konkursy karaoke dały możliwość zaistnienia na scenie niejednemu utalentowanemu amatorowi oraz otrzymania super nagród w postaci żółtych rowerów RMF FM.

Pożegnanie z imprezami Koncertowego Lata to pożegnanie z latem. Zostaną wspomnienia niezapomnianych chwil, które będą dodawać nam otuchy podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów.

Portal INTERIA.PL uwiecznił niemal wszystkich uczestników Koncertowego Lata na 20-tu MEGAFOTACH

Zapraszamy na stronę www.koncertowelato.interia.pl

Grzegorz Nałęcz, Iwona Pietrzak, FAN FM
Zdjęcia: Janusz Nałęcz


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz