Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Gosia Kościelniak gra w filmie - wywiad FAN FM
14 września 2005, 20:16
Zdjęcia do "Nigdy w życiu 2, czyli Ja wam pokażę" właśnie trwają w Warszawie. Do udziału w filmie zaproszono Małgorzatę Kościelniak, która podobnie jak w prawdziwym życiu będzie reprezentować Radio RMF FM. Zapytaliśmy redaktor Gosię Kościelniak m.in co czuje przed debiutem na wielkim ekranie i jak to się stało, że zaproponowano jej udział w filmie.

Grzegorz Nałęcz: Jak to się stało, że Małgorzata Kościelniak została zaproszona do wystąpienia w filmie "Nigdy w życiu 2, czyli Ja wam pokażę?"
Gosia Kościelniak: Filmowy Adam (tym razem gra go Paweł Deląg) dorabia sobie pracą w radiu. Wybrano RMF FM. I padło na mnie. To tyle:)

GN: Jak długo zastanawiałaś się nad podjęciem tego wyzwania? Jak zareagowało na ten pomysł szefostwo Radia?
GK: Nie mam czasu długo się zastanawiać, mam tyle rzeczy do zrobienia i pasji do przeżycia, ze usłyszłam tylko "Gosiu, zagrasz w filmie Ja Wam Pokażę, dobrze? " "Kiedy" zapytałam. "We wrzesniu zdjęcia". "We wrześniu? Dobrze".A szefostwo samo chciało.

GN: Czy wystepowałaś już kiedyś przed kamerą, czy to będzie absolutny debiut?
GK: Oj, występowałam, występowałam... :) Głównie śpiewałam, na Festiwalu Piosenki Aktorskiej mieliśmy dużo z kamerami do czynienia, podczas kręcenia teledysków do piosenek zespołu Ananke (zapraszam na moja stronę, tam są)i jako gość różnych programów, albo choćby przy zeszłorocznym Top Trendy. Ale z kinem, z dużym ekranem, to pierwsza przygoda, fakt.

GN: Czy nie obawiasz się nowego wyzwania, czy tez po licznych wystepach scenicznych nie odczuwasz już tremy?
GK: Nie obawiam się, bo czegóż? Mam malutką, komfortową rolę, bo nie muszę nikogo udawać, gram siebie.

GN: Czy w filmie zobaczymy Małgorzatę Kościelniak w studio RMF FM w Warszawie?
GK: Tak. I na weselu głównej pary...

GN:Zagrasz rolę drugoplanową, czy redaktor Gosia pojawiac się będzie często na ekranie?
GK: Będzie ją słychać często, bo RMF FM to ulubione radio głównycjh bohaterów. Ale rola jest nie tyle drugo co dziewiątoplanowa:)

GN: Czy trudno jest grać samą siebie?
GK: Nie mam pojęcia. He he, chyba po prostu się nie gra.

GN: "Nigdy w życiu" stało się hitem zeszłego roku, czy myślisz, że część druga, "Ja Wam pokażę", ze zmienioną obsadą i reżyserem ma szanse powtórzyć sukces pierwszej części?
GK: Pierwsza częsć, którą z resztą obejrzałam wczoraj, zeby wiedziec o co chodzi( :) )podobała mi się dzięki swojej delikatnosći, łagodnym zdjęciom, pięknemu światłu, Danucie Stence, którą bardzo lubię i Arturowi Żmijewskiemu, którego cenię. Jak będzie z Pawłam Delągiem, z Grażyną Wolszczak i Cezarym Pazurą? Inaczej, zupełnie inaczej... Coś wyczuwam, ze ostrzej, mam nadzieję, że nie przewidywalnie...

Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: Grzegorz Nałęcz

Przeczytaj również:
  • Gosia Kościelniak w "Ja wam pokażę" (12 września 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz