Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wyborcze Fakty na antenie RMF FM
24 października 2005, 08:48
RMF FM podobnie jak podczas wyborów parlamentarnych i I tury wyborów prezydenckich skoncentrowało się na specjalnych, wydłużonych wydaniach Faktów. Emisja specjalnych wydań Faktów ruszyła w niedzielę o 20.00. Bezpośrednio z Warszawy z Dworca Centralnego prowadzili je Maja Dutkiewicz i Michał Kowalewski, którzy przedstawiali wyniki wyścigu o fotel prezydenckich również o 21.00 i 22.00.

Ze studia na Kopcu, Robert Kalinowski oraz Blanka Baranowska, prezentowali słuchaczom najświeższe wiadomości o wyborach w godzinach: 20.30, 21.30, 22.30, 23:00 i 23.30.

Reporterzy RMF byli w sztabach dwóch kandydatów i na bieżąco śledzili ich reakcje na pierwsze sondażowe wyniki wyborów. W Państwowej Komisji Wyborczej dyżur pełnił Przemysław Marzec.

Roman Osica i Paweł Świąder w trakcie wieczoru wyborczego towarzyszyli pasażerom pociągów relacji Gdańsk-Warszawa i Moskwa-Berlin. Na bieżąco pytali podróżnych i ich opinie na temat wyników wyborów.

Pierwszych powyborczych komentarzy udzielili także korespondenci zagranicznych dzienników w Polsce. Gośćmi Faktów byli: Gabrielle Leser z niemieckiego dziennika "Die Tages Zaitung" oraz Włimir Kirianow z rosyjskiego dziennika "Nowoje Wremia"

W powyborczy poniedziałek również zaplanowano emisje specjalnych powyborczych wydań Faktów. Na antenie RMF FM usłyszycie je o 10.00, 12.00, 15.00 i 17.00. Prowadzą je również Maja Dutkiewicz i Michał Kowalewski. Pozostałe wydania od 11.00 do 18.00 przedstawiają Ewa Kwaśny i Tomasz Staniszewski.

Ze względu na ilość powyborczych komentarzy i prognoz, w poniedziałek nie zostaną wyemitowane Fakty kulturalne o godz. 10.

Tomasz Róg, FAN FM, RMF Internet, PR RMF

Przeczytaj również:
  • Piotr Najsztub komentuje wyniki sondaży (21 października 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz