Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Studio Fakty.interia.pl - prowadzi Konrad Piasecki
1 grudnia 2005, 13:51
Portal INTERIA.PL ciągle rozwija treści multimedialne. Nowa propozycja żółto-niebieskiej witryny to "Studio fakty.interia.pl", do którego zapraszani są goście - politycy i eksperci. Odpowiadają oni na pytania zadawane przez Konrada Piaseckiego - dziennikarza RMF FM.

Na stronach portalu INTERIA.PL można obejrzeć obszerne videorelacje ze spotkań. Można także zapoznać się z treścią rozmowy w formie tekstowej.

Pierwszy wywiad w ramach "Studia fakty.interia.pl" opublikowano 1 grudnia 2005 roku. Wywiady przeprowadzane przez Konrada Piaseckiego, a także "Kontrwywiady" Kamila Durczoka znajdziecie na stronie http://fakty.interia.pl/kraj/wyw

Konrad Piasecki współpracował już z portalem INTERIA.PL. Tuż przed I turą wyborów prezydenckich 2005 przeprowadził wywiady z dwoma najpoważniejszymi kandydatami - Donaldem Tuskiem i Lechem Kaczyńskim.

Konrad Piasecki jest wieloletnim dziennikarzem RMF FM w Warszawie. Przez wiele lat prowadził rozmowy z politykami na antenie Radia RMF FM. Prowadził także program "Polityczne Graffiti" w telewizji Polsat i "Krakowskie Przedmieście 27" w TVP - obydwa programy pojawiały się także na antenie RMF FM.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM
Zdjęcia: INTERIA.PL


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz