Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wigilia Świąt Bożego Narodzenia w RMF FM
23 grudnia 2005, 12:31
Podaliśmy już wspaniały żółto-niebieski przepis na Święta Bożego Narodzenia, sprawdźmy jednak co będzie się działo w RMF FM dzień wcześniej - w Wigilię. Już od 12.00 rozpocznie się wielka radiowa uczta, w której będą uczestniczyć Dziennikarze RMF FM. Wieczorem posłuchamy kolęd i koncertu Roda Stewarta

Zgodnie z wielowiekową tradycją przy 12 mikrofonach w studiu na Kopcu Kościuszki w Krakowie zasiądzie 11 prowadzących: Piotr Jaworski, Sylwia Paszkowska, Darek Maciborek, Krzysztof Urbaniak, Robert Konatowicz, Daniel Dyk, Tomasz Brhel, Przemysław Skowron, Witold Lazar, Sławomir Kowalewski i Małgorzata Kościelniak - gospodyni programu. Będzie także tradycyjny pusty mikrofon, czy ktoś przybędzie do studia RMF FM i przy nim zasiądzie - dowiemy się już w Wigilię.

Wszyscy zgromadzeni przy wielkim wigilijnym radiowym stole snuć będą opowieści, dzielić się opłatkiem i przekazywać mnóstwo ciepła na Święta!

Takiego spotkania radiowców na antenie RMF FM jeszcze nie było - to może się zdarzyć tylko w Wigilię!

A od 17.00, gdy już wszyscy w swoich domach zasiądą do Wigilijnej Wieczerzy, RMF FM grać będzie najpiękniejsze kolędy.

O 20.00 natomiast usłyszymy koncert Roda Stewarta!

Wigilia
06:00 Witold Lazar, Przemysław Skowron - Wstawaj, szkoda dnia
09:00 Robert Konatowicz
12:00 Wigilia RMF FM
17:00 Gramy Kolędy
20:00 Koncert Roda Stewarta
21:00 Tomasz Brhel

Nie przegap tego niezwykłego wydarzenia i już teraz ustaw radio na RMF FM, słuchaj podczas przygotowań do Świąt, w Wigilię koniecznie od 12.00 oraz przez całe święta, kiedy to RMF FM gościć będzie u Celine Dion i Carlosa Santany! Nie zapomnij też pozdrowić bliskich piosenką - Wasza Muzyka na Święta już w niedzielę od 15.00 (ślijcie zamówienia na piosenki na www.rmf.fm).

W niedzielę, 25 grudnia 2005r., słuchacze poznają nieco bliżej Celine Dion – wywiad z artystką pojawi się między 11.00 a 15.00. Już po 15.00 rozpocznie się specjalne wydanie programu „Wasza Muzyka”, prowadzonego przez Roberta Konatowicza. W tym czasie każdy słuchacz, który dodzwoni się na antenę RMF FM, będzie mógł złożyć swoim najbliższym życzenia bożonarodzeniowe.

W poniedziałek (26 grudnia), po 9.00 rano, zagraniczni korespondenci RMF FM przedstawią ranking najpopularniejszych prezentów choinkowych na całym świecie, a także opowiedzą o zagranicznych zwyczajach świątecznych i atmosferze świąt w innych krajach. Z kolei późne popołudnie należy do Carlosa Santany – wywiad z muzykiem zagości na antenie od 15.00 do 19.00.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM;PR RMF

Przeczytaj również:
  • Święta z Gwiazdami tylko w RMF FM (20 grudnia 2005)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz