Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Namiot FM na Krupówkach od kuchni
23 stycznia 2006, 20:07
Podczas tegorocznej edycji Olimpiady FM - po raz pierwszy w historii tej imprezy - stanął Namiot Olimpiady FM. I to w samym centrum Zakopanego, na Krupówkach! Namiot pełni ważną funkcję - jest punktem informacyjnym dla akcji radia RMF FM i Orange. To tam wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się ze szczegółami zabawy i jej atrakcjami.

W środku znajdują się także specjalne stoiska promocyjne organizatorów. Ciekawym urozmaiceniem są także konkursy z nagrodami, przeprowadzane z myślą o uczestnikach. Dodatkowo zaproszono DJ-ów, a także zapewniono transmisję olimpiady w Turynie.

1. Pierwszy etap budowania namiotu (piątek)

2. Metalowa konstrukcja namiotu (piątek)
3. Namiot niemal gotowy-brakuje jeszcze podłogi (piątek)

4. Namiot w całej okazałości (sobota)


Cała konstrukcja namiotu opiera się na lekkim, sprężystym, metalowym szkielecie, osadzonym na bazie okręgu. Kolista konstrukcja - na której umocowano 12 płacht, obradowanych naprzemiennie logami organizatorów - ma sześć metrów wysokości, a jej średnica wynosi 60 m. Namiot jest dosyć obszerny: może się w nim zmieścić nawet 150 osób. Warto zaznaczyć, że gorącą atmosferę w centrum informacyjnym Olimpiady FM podtrzymują nie tylko konkursy czy wizyty gwiazd, ale także olbrzymie dmuchawy powietrzne. Dzięki nim goście RMF FM i Orange w ogóle nie marzną, pomimo bardzo niskich temperatur na zewnątrz.

Budowa namiotu rozpoczęła się w piątkowy poranek, 20 stycznia, o godzinie 8.00. Trwała przez cały dzień, a około północy w środku pojawiła się ekipa Orange wraz ze swoim sprzętem. Punkt informacyjny Olimpiady FM otworzono punktualnie o 14.00.

Nad wszystkim czuwał Tomek Wrona, dzięki któremu prace przy konstruowaniu namiotu przebiegały szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF
Zdjęcia: Zdjęcie nr 1, 2, 3 - fot. Anna Jupowicz-Ginalska, RMF FM
Zdjęcie nr 4 - Bartosz Sulik, Vis a Vis.pl

Przeczytaj również:
  • Olimpiada FM 2006 - plan dnia (20 stycznia 2006)
  • Olimpiada FM 2006 - zimowe szaleństwo z RMF FM (16 stycznia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz