Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Maciborek pod namiotem w środku zimy
25 stycznia 2006, 22:09
Te niezwykłe zdarzenie miało miejsce w ostatni weekend. W olimpijskim namiocie, który na czas trwania Olimpiady FM stanął na zakopiańskich Krupówkach pojawił się w sobotę Darek Maciborek - zawiadowca radiowej POPListy.

Darek Maciborek pod namiotem poprowadził zaaranżowane wydanie POPListy. Do współpracy angażował widzów, zachęcając ich do samodzielnego zapowiadania całego programu, a także zaanonsowania kolejnych gorących hitów.

1. Darkowi spodobała się publiczność
2. Maciek zapowiadał POPLISTĘ


Darek zaaranżował wiele konkursów dla uczestników - wśród nich łagodną wersję "Rosyjskiej ruletki" (gdzie szczęście w losowaniu podczas każdej z trzech prób określał komputer), czy zabawę w stylu karaoke. Zwycięzcą okazał się Jacek, który zgarnął wszystkie nagrody w zabawie. Dodatkowo okazało się, że jedna ze słuchaczek miała imieniny - na jej cześć wszyscy obecni w Namiocie odśpiewali "Sto lat". W rolę dyrygenta wczuł się Darek.

3. Jacek pokonał ruletkę

4. Darek dyrygował chórem słuchaczy


Gospodarz POPLISTY hojnie rozdawał upominki od organizatorów. Jak sam ustalił już na samym początku zabawy: każde zwrócenie się do kogokolwiek z publiczności przez "Pan", "Pani" czy "Państwo" będzie kosztowało go kilka podkoszulek. I oczywiście dotrzymał słowa!


5. Darek rzuca karną koszulkę za "Drodzy Państwo"


Zabawy w Olimpijskim Namiocie RMF FM i Orange prowadził także Marek Rusinek.
Znany showman z RMF MAXXX nie miał żadnych problemów z zagrzewaniem publiczności. Organizował wiele konkursów m.in. na najlepszą fotkę wykonaną telefonem komórkowym.

Olimpiadę FM odwiedzają nie tylko Gwiazdy z RMF FM, ale także Gwiazdy polskiej muzyki. W ostatni weekend zapaleni olimpijczycy z Polany Szymoszkowej mogli zobaczyć Monikę Kuszyńską z Varius Manx i Pawła Rurak-Sokala lidera Blue Cafe.Oboje rozdali mnóstwo autografów i udzielili wywiadów RMF FM.

Jeśli chcesz się wspaniale bawić przyjedź na Olimpiadę FM. Dobra zabawa i białe szaleństwo na śniegu w towarzystwie gwiazd gwarantują RMF FM i Orange.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF
Zdjęcia: Zdjęcie 2,3,4,6,7,8 - Jacek Ginalski
Zdjęcie 1, 5 - Bartosz Solik, Vis a Vis.pl

Przeczytaj również:
  • RMF FM zaprasza na łyżwy na molo (25 stycznia 2006)
  • Namiot FM na Krupówkach od kuchni (23 stycznia 2006)
  • Olimpiada FM 2006 - plan dnia (20 stycznia 2006)
  • Olimpiada FM 2006 - zimowe szaleństwo z RMF FM (16 stycznia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz