Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Kilkudziesięciogodzinne Fakty RMF FM
29 stycznia 2006, 17:42
Od momentu tragedii w Katowicach radio RMF FM nieprzerwanie prowadzi specjalne wydanie Faktów. Dziesięciu reporterów na miejscu zdarzenia, wszystkie wozy reporterskie i satelitarne oraz cały zespół dziennikarzy RMF FM na Kopcu i w kraju - jako jedyny zespół radiowy w Polsce - relacjonuje bez przerwy akcję ratunkową z największej katastrofy budowlanej. Po raz kolejny RMF FM zawiesza nadawanie normalnej ramówki, aby całkowicie poświecić program relacjom z najistotniejszych wydarzeń.

W kilkudziesięciogodzinnym specjalnym wydaniu Faktów emitowane były relacje poszkodowanych i światków katastrofy, rozmowy z ekspertami budowlanymi, bezpośrednie informacje od członków ekip ratowniczych, komunikaty policji. Dziennikarze RMF FM jako pierwsi byli wraz ze strażakami i ratownikami w "strefie zero". Na antenie RMF FM podane zostały wszystkie ważne telefony i punkty informacyjne centrum kryzysowego wojewody śląskiego, reporterzy radiowi przypomnieli największe katastrofy budowlane ostatnich lat.

Również strony internetowe www.rmf.fm w całości poświęcone są wydarzeniom w Katowicach. Znalazły się na nich wszystkie dostępne informacje oraz fotoreportaże z miejsca tragedii.

W związku z wydarzeniami w Katowicach odwołane zostały wszystkie akcje i imprezy promocyjne radia, a przede wszystkim Olimpiada FM, której kolejna edycji miała się odbyć 29 stycznia w Zakopanym i Białce Tatrzańskiej.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF

Przeczytaj również:
  • RMF FM w katowickiej strefie zero (2 lutego 2006)
  • Katastrofa budowlana w Katowicach (29 stycznia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz