Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   IO Turyn 2006 w INTERIA.PL
6 lutego 2006, 19:10
W INTERIA.PL został uruchomiony serwis Turyn 2006, poświęcony 20. Zimowym Igrzyskom Olimpijskim. Serwis udostępnia komplet wiadomości na temat przebiegu igrzysk i sportowców biorących w nich udział, prezentuje kadrę naszych reprezentantów i szczegółowy terminarz zawodów.

http://turyn2006.interia.pl

Przybliża też historię zimowych igrzysk, sylwetki multimedalistów i olimpijskie ciekawostki.

Już obecnie serwis zawiera przegląd olimpijskich aktualności. Z chwilą otwarcia sportowej imprezy w Turynie, w dziale Informacje użytkownicy będą mogli sprawdzić aktualne wyniki w poszczególnych dyscyplinach, a dzięki galerii zdjęć - prześledzić najważniejsze momenty olimpiady.

- W serwisie pojawią się relacje dźwiękowe bezpośrednio z Turynu, będą relacje na żywo z konkursów skoków oraz z meczów hokeja na lodzie - zapowiada Andrzej Łukaszewicz, dyrektor serwisu Sport w INTERIA.PL. - Informacje o przebiegu poszczególnych konkurencji będziemy zamieszczać bezpośrednio po ich zakończeniu, będziemy też publikować gorące newsy, nadesłane przez wysłanników radia RMF FM - dodaje.

Użytkownicy portalu mogą również wziąć udział w konkursie olimpijskim. Przez pięć dni w tygodniu, do 26 lutego 2006 r., na stronie konkursowej (http://erakonkurs.interia.pl/) pojawiać się będą pytania sprawdzające wiedzę o olimpiadzie. Przepustką do zdobycia ufundowanych przez sieć ERA zestawów Tak Tak jest uzyskanie jak największej ilości punktów za odpowiedzi na pytania ogólne i pytanie szczegółowe, dotyczące wiedzy z wybranej dyscypliny olimpijskiej.

Serwis Sport w portalu INTERIA.PL to trzeci pod względem popularności serwis sportowy w polskim Internecie. Według najnowszego badania Megapanel PBI/Gemius, w listopadzie 2005 roku serwis ten odwiedziło 986,5 tys. użytkowników, którzy wygenerowali łącznie 23,6 miliona odsłon, spędzając na jego stronach średnio 28 minut. W ciągu 12 miesięcy oglądalność serwisu wzrosła o 37,9%.

Grzegorz Nałęcz, PR INTERIA.PL


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz