Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Olimpiada FM pełna gwiazd
8 lutego 2006, 16:32
Olimpiada FM, wielka zimowa akcja, której organizatorami jest RMF FM i Orange, nadal trwa i z dnia na dzień nabiera coraz większych rumieńców. Zabawa, skierowana do wszystkich fanów zimowego szaleństwa, koncentruje się zarówno na stokach, jak i w specjalnym Namiocie Olimpiady FM, umiejscowionym na Krupówkach.

Szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszą się weekendowe imprezy, także ze względu na gwiazdy polskiej muzyki. I tak, w ostatnią sobotę gośćmi korzystającymi z zaproszenia RMF FM, był zespół Blue Cafe.

Blue Cafe pojawiło się na Polanie Szymoszkowej w sobotnie popołudnie. Uczestnicy mieli okazję spotkać się nie tylko z Pawłem Rurakiem-Sokalem, frontmanem grupy, ale także z nową wokalistką, Dominiką Gawędą. Zespół bardzo długo przebywał na stoku, rozdawał autografy, rozmawiał z fanami, pozował do fotografii, a nawet brał udział w zabawach, spontanicznie organizowanych przez Marka Rusinka.

1. Paweł już od rana miał dobry humor


2. Dominika i Paweł z Markiem Rusinkiem
3. Blue Cafe było rozchwytywane przez wszystkich...
4. ...na Polanie Szymoszkowej


Blue Cafe odwiedziło także Namiot Olimpiady FM, gdzie odpowiadało na wszystkie pytania licznie zgromadzonej publiczności. Gorącą atmosferę zapewnił mini koncert akustyczny grupy: wszyscy mogli wtedy posłuchać nowej wokalistki, śpiewającej "na żywo" oraz przekonać się o skali jej niemałych możliwości wokalnych. Blue Cafe przebywało w Namiocie wyjątkowo długo, i - pomimo sporego zmęczenia (aktywna zabawa na stoku, szereg wywiadów dla mediów) - z radością uczestniczyło w spotkaniu z fanami. Całemu spotkaniu towarzyszyły dwie piosenki zespołu, po raz pierwszy prezentowane w nowych aranżacjach, czyli: "Love Song" oraz "Sunny Days".

5. Blue Cafe pozowało do zdjęć...

6. ...i wspólnie podpisywało zdjęcia


"Klimat tutaj na Olimpiadzie FM w Zakopanem jest naprawdę niesamowity: dzięki tej atmosferze zima przestaje być straszna", powiedział Paweł Rurak-Sokal. "Byłem tu całkiem przypadkiem dwa tygodnie temu i pomyślałem, że dobrze byłoby jeszcze wrócić. Gdy tylko nadarzyła się okazja, z wielką chęcią z niej skorzystaliśmy! Mamy nadzieję, że wrócimy totaj za rok", dodaje.

Grzegorz Nałęcz, PR RMF
Zdjęcia: Bartosz Solik, Vis a vis.pl


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz