Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Olimpiada FM 2006 - ostatni weekend
18 lutego 2006, 11:18
Olimpijskie zmagania na żółto-niebieskich stokach kończą się weekendem 18-19 lutego. RMF FM i Orange zapraszają na finał tegorocznej Olimpiady FM na stoki w Zakopanem: Polana Szymoszkowa, Nosal i Stok Pod Krokwiami.

Przez 5 ostatnich tygodni na 7 stokach na południu Polski (3 stoki w Zakopanem, Stok Kolorowa w Karpaczu, Stok Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, Stok Czyrna w Szczyrku oraz Stok Jaworzyna Krynicka w Krynicy) młodzi i starzy mogli zmagać się na jedynej takiej olimpiadzie. To jedyne igrzyska, na których ważna jest przede wszystkim zabawa i dobry humor - towarzyszył on wszystkim uczestnikom Olimpiady FM. O bezpieczeństwo zawodników dbali wykwalifikowani instruktorzy, którzy pomagali poznać tajniki białego szaleństwa. Na stokach prezentowano także narciarską modę retro oraz pokazy ratownictwa górskiego.

Po raz pierwszy w 9-letniej historii Olimpiady FM w centrum Zakopanego, na Krupówkach stanął Olimpijski Namiot RMF FM i Orange. To w nim przeprowadzono setki konkursów i kilkanaście spotkań z gwiazdami. W namiocie pojawili się m.in. Monika Kuszyńska (Varius Manx), Paweł Rurak-Sokal z Blue Cafe, nowa wokalistka zespołu - Dominika Gawędam; Szymon Wydra oraz Muniek Staszczyk z T.Love. Wielkie gwiazdy odwiedzały także żółto-niebieskie stoki, by dopingować olimpijczyków.

Olimpiadę FM, podobnie jak w latach poprzednich prowadzili dziennikarze RMF FM, jednak po raz pierwszy wspomagali ich także dziennikarze RMF MAXXX. W Olimpijskim Namiocie pojawił się sam Darek Maciborek, a konkursy prowadził niezastąpiony Marek Rusinek.

Zapraszamy wszystkich na ostatni weekend z Olimpiadą FM 2006 i już teraz zapraszamy na kolejną edycję wspaniałego zimowego szaleństwa - Olimpiada FM już za rok!

Zobacz zdjęcia naszego fotoreportera z Olimpiady FM 2006

Grzegorz Nałęcz, FAN FM


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz