Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Oskarowa noc w RMF Classic
3 marca 2006, 22:10
W nocy z niedzieli na poniedziałek (5-6.02) po raz 78. w Teatrze Kodaka zostaną wręczone najważniejsze nagrody w światowej kinematografii - Oscary. Na miejscu będą Grzegorz Jasiński z RMF FM oraz Magda Miśka z RMF Classic. Ich relacje na antenie RMF Classic.


Grzegorz i Magda będą obserwowali wydarzenia na słynnym "czerwonym dywanie" oraz w Teatrze Kodaka. Powspominają dawne ceremonie i laureatów, przypomną nagradzane Oskarami tematy muzyczne i oczywiście poplotkują na temat gwiazd szklanego ekranu.

Tego na prawdę warto posłuchać w RMF Classic!

Grzegorz Jasiński - do niedawna stały korespondent RMF FM w U.S.A. był kilkakrotnie na wręczeniu Oscarów.


Grzegorz Jasiński podczas gali wręczenia Oscarów 2005 z laureatem Janem Kaczmarkiem


Tegoroczne rozdanie Oscarów rozpocznie się około godziny drugiej w nocy czasu polskiego. Ceremonię poprowadzi aktor komediowy, John Stewart, a tegoroczną nagrodę za całokształt twórczości otrzyma Robert Altman.

Więcej informacji o tegorocznej i poprzednich edycjach Oscarów oraz nominacje znajdziecie w specjalnym serwisie portalu INTERIA.PL http://oscary2006.interia.pl

Włącz RMF Classic w Gdańsku na 88.4MHz, w Szczecinie na 98.0MHz, w Warszawie na 98.3MHz, we Wrocławiu na 99.2MHz i w Krakowie na 87.8MHz. RMF Classic znajdziesz też na platformach cyfrowych Cyfra+ i Polsat Cyfrowy.

Na całym świecie możesz słuchać RMF Classic poprzez Streamer FM!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; RMF Classic


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz