Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Przerwa w emisji Kontrwywiadu
20 marca 2006, 18:37
Od 13 marca 2006 roku Kontrwywiad Kamila Durczoka nie pojawia się na antenie RMF FM. Przyczyną przerwy w emisji porannych wywiadów w żółto-niebieskiej stacji jest urlop Kamila Durczoka, który w środę 15 marca przekaształcił się w zwolnienie lekarskie!

Kamil Durczok postanowił spędzić wolne chwile w Szczyrku jeżdżąc na nartach. W środę podczas jednego z zjazdów Kamil miał bardzo groźny wypadek, którego nieomal nie przypłacił życiem.

Jak donosi Super Express Kamil Durczok zjeżdżał na nartach po oświetlonym stoku, trasa była bardzo dobrze przygotowna. I nagle stała się rzecz niepojęta! Ten doświadczony narciarz wyleciał w powietrze niczym kamień z procy. Powodem był, jak się później okazało, naturalny garb. Kamil nie miał szans zobaczyć go, bo nierówność ukryta była w cieniu. Wypadki potoczyły się w ułamkach sekund. Durczok, już w powietrzu runął głową do przodu. W tej pozycji uderzył z wielką siłą w podłoże. W ostatnim momencie zdołał wyciągnąć przed siebie rękę.

- To chyba mnie uratowało. I kask. Poczułem przeszywający ból w barku i trzask łamanej kości... - mówi dziennikarz

Od czwartku ulubieniec telewidzów przebywa w swoim domu w Katowicach i leczy rany. Ma złamany obojczyk w 4 miejscach. Lekarze są jednak spokojni o zdrowie Durczoka.

Kontrwywiad Kamila Durczoka jest stałym elementem porannego programu "Wstawaj! Szkoda Dnia" od 5 września 2005 roku. Od poniedziałku do piątku tuż po 8.00 do studia RMF FM zapraszani są politycy i eksperci. Przepytuje ich Kamil Durczok, który nie waha się zadać im trudnych pytań.

Kontrwywiad po tygodniowej przerwie powrócił 20 marca br. na antenę RMF FM.

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; Super Express


  Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz