Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Wielkanoc tylko z RMF FM
13 kwietnia 2006, 21:12
Z okazji Wielkanocy RMF FM przygotowało specjalny program świąteczny. W Wielką Sobotę pojawi się zapowiadany Świąteczny Koncert Marzeń. W trzech miastach RMF FM rozdawać będzie wielkanocne baby. Przygotowano także specjalne wydanie zabawy "1000 na godzinę". W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny usłyszymy świąteczne dedykacje w programie Wasza Muzyka. To tylko niektóre z wielu atrakcji jakie na te święta przygotował RMF FM.

W Wielką Sobotę, RMF FM zaprosi wszystkich na niezwykły koncert wielkanocny. Wezmą w nim udział polskie i zagraniczne gwiazdy, wybrane wcześniej przez samych słuchaczy. Dzięki temu na scenie pojawią się artyści, których w żadnej innej sytuacji nie można byłoby obejrzeć razem podczas jednego występu. Głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek i zakończy się w Wielki Piątek. O tym, kto wystąpi w sobotę po 19.00 zadecyduje liczba głosów, oddanych na danego artystę. Słuchacze mają do wyboru aż 71 kandydatów, przedstawionych na stronie www.rmf.fm. Również na Wielką Sobotę RMF FM przygotowało specjalną edycję zabawy „1000 na godzinę”. Zamiast pieniędzy słuchacze co godzinę będą mogli wygrać… złote jajeczka o wartości 1000 zł.

Poza tym w Warszawie, Krakowie i Gdańsku - także w Wielką Sobotę - RMF FM będzie rozdawać tradycyjne baby wielkanocne. W dniu akcji dziennikarze pojawią się w wybranych miastach w towarzystwie cukierników, którzy wypiekali świąteczne ciasta. I tak na warszawskim Starym Mieście wielkanocne podarunki będą wręczali pracownicy Cukierni Braci Stykowskich w towarzystwie Romana Osicy. W Krakowie na Placu Dominikańskim (lub przy ul. Św. Tomasza) pojawią się przedstawiciele Cukierni Michalscy, a relację dla Faktów przygotuje Maciej Grzyb. Za to na gdańskim Długim Targu wypieki rozda Cukiernia Pellowski, a na antenie opowie o tym Wojciech Jankowski.

W wielkanocną niedzielę i poniedziałek słuchacze RMF FM przeniosą się do Włoch. Wyjątkowym gościem RMF FM i przewodnikiem po Wiecznym Mieście będzie Jerzy Stuhr, który opowie Michałowi Kowalewskiemu o swoich ulubionych miejscach i najbardziej urzekających zakątkach tej metropolii. Z pewnością podczas rozmowy pojawią także opowieści o Świętach w rodzinie Stuhrów. Dodatkowo, w trakcie „rzymskich wakacji” z RMF FM, najbardziej uważni słuchacze będą mogli wygrać dwuosobową, weekendową wycieczkę do stolicy Włoch. Być może podążą śladami Jerzego Stuhra i Michała Kowalewskiego?

Święta Wielkanocne w RMF FM to także zupełnie nowy rozdział w historii programu „Wasza Muzyka”. Po raz pierwszy poprowadzi go Robert Janowski: aktor, piosenkarz oraz prezenter telewizyjny i gospodarz niezwykle popularnego teleturnieju muzycznego „Jaka to melodia”, nadawanego w TVP 1. „Wasza Muzyka” w odmienionym stylu wystartuje już w niedzielę o 15.00 i potrwa do 18.00. Robert Janowski spełni muzyczne marzenia słuchaczy, którzy na antenie RMF FM będą mogli składać wielkanocne życzenia swoim najbliższym i zadedykować im wybraną piosenkę.

Wesołych Świąt – jak zawsze z RMF FM!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • Święta nad Tybrem z RMF FM (11 kwietnia 2006)
  • Wielkanocna Wasza Muzyka (7 kwietnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz