Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Długi weekend z RMF FM
26 kwietnia 2006, 21:14 , aktualizacja 28 kwietnia 2006, 11:15
W długi majowy weekend jak co roku RMF FM opuszcza siedzibę pod Kopcem Kościuszki i przenosi się w plener. W sobotę i niedzielę Piotra Jaworskiego egzaminować będą polskie gwiazdy. 1 maja odbędzie się radiowy pojedynek "północ kontra południe", 2 maja RMF FM pokaże "Polskę od środka", a 3 maja Włodzimierz Szaranowicz rozkręci rowerowy konkurs.

1 maja - "Północ kontra południe" czyli program o wyższości górskiej hali nad bałtycką plażą i vice versa. Krynica Morska rywalizować będzie z Krynicą Górską. Na północy będzie Małgorzata Kościelniak, na południu Piotr Urbaniak (zwykle słuchać go można w RMF Classic, w majowy weekend powraca do RMF FM)

2 maja - "Polska od środka" reporterzy RMF FM wyruszą z miejscowości Piątek znajdującej się w samym centrum Polski i podążą na wschód i zachód by pokazać najbardziej urokliwe zakątki.

3 maja - "Finisz na rowerach" - dziennikarz sportowy Włodzimierz Szaranowicz zaprosi słuchaczy RMF FM do udziału w konkursie, w którym nagrodami będą rowery w sam raz na majówkę. Wystarczy uważnie słuchać RMF FM by zdobyć wypasione dwa kółka. Na starcie wybranych szlaków rowerowych w Katowicach, Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu oraz Krakowie RMF FM przywita rowerzystów mini-piknikiem: każdy będzie mógł wykonać bezpłatny przegląd swojego jednośladu, a najmłodsi uczestnicy akcji otrzymają kaski rowerowe.

Weekendowe propozycje RMF FM to wielkie emocje i dobra zabawa. To propozycje aktywnego wypoczynku w urokliwych miejscach kraju. Długi weekend na antenie RMF FM to również zasłużony relaks przy „Waszej Muzyce” prowadzonej przez znanego z ekranów Roberta Janowskiego.

RMF FM Najlepsza Muzyka! Podczas długiego weekendu w RMF FM oczywiście nie zabraknie Najlepszej Muzyki na wiosnę, Najlepszej na odpoczynek nad morzem i w górach, na spotkania z przyjaciółmi, na wyprawy do ciekawych zakątków Polski, wycieczki rowerowe i na słodkie lenistwo w rodzinnym gronie

Koniecznie zabierz przenośne radyjko na długi majowy weekend i długą majówkę!

Grzegorz Nałęcz, FAN FM; PR RMF

Przeczytaj również:
  • Piotr Jaworski abiturientem podczas długiego weekendu (25 kwietnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz