Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   IV Rzeczpospolita Ludowa?!
28 kwietnia 2006, 17:40
Jak nieoficjalnie dowiedział się FAN FM z nieoficjalnych informacji RMF FM, 1 maja 2006, na słynnej trybunie przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, z której przed laty pierwsi sekretarze PZPR pozdrawiali tłumy, odbędzie się uroczystość wręczania Orderów Budowniczych IV Rzeczpospolitej.

Uroczystość ma rozpocząć się o godzinie 12.00 i być centralnym punktem pierwszomajowych obchodów w stolicy. Lista odznaczonych nie jest jeszcze znana, ale ze źródeł zbliżonych do Kapituły Orderu wiadomo, że uhonorowani zostaną przede wszystkim architekci IV Rzeczpospolitej - Jarosław Kaczyński, Andrzej Lepper. Osoby z kręgu Kapituły zapewniają, że nominowani politycy mogą pojawić się na miejscu.

Trybuna honorowa, z której Kawalerowie Orderu będą pozdrawiać mieszkańców stolicy, zostanie udekorowana w skośno-biało-czerwonych barwach IV RP. Informator, który pragnął zachować anonimowość, potwierdził także, że podczas ceremonii zostanie zaprezentowana nowa, oficjalna flaga IV RP. Nie wiadomo dokładnie, ile potrwa uroczystość - wiarygodne źródła donoszą, że około godziny.

Janusz Nałęcz, FAN FM, PR RMF FM

Przeczytaj również:
  • Długi weekend z RMF FM (26 kwietnia 2006)
  • Piotr Jaworski abiturientem podczas długiego weekendu (25 kwietnia 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz