Fakty - FAN FM w centrum wydarzeń Grupy RMF FAN FM
 
 
   Mundialowe Fakty Sportowe w RMF FM
4 czerwca 2006, 21:45 , aktualizacja 7 czerwca 2006, 10:47
9 czerwca 2006 roku rozpoczynają się Mistrzostwa Świata 2006 w Piłce Nożnej. Dzień wcześniej startują specjalne Fakty Sportowe RMF FM. W Niemczech jest już reprezentacja dziennikarzy RMF FM - Paweł Sikora i Sebastian Szczęsny - to oni informować będą o przebiegu piłkarskich zmagań. W sumie przy relacjach z mudialu pracować będzie w Niemczech 8 osób.


Specjalni wysłannicy obserwowali ostatni sprawdzian polskiej reprezentacji - mecz Polska-Chorwacja. Zwycięstwo podniosło wszystkich kibiców na duchu. Czy uskrzydliło polskich piłkarzy? Tego dowiecie się słuchając specjalnych Faktów Sportowych w RMF FM. Od 8 czerwca aż 10 razy dziennie usłyszymy najświeższe informcje z 12 piłkarskich boisk w Niemczech.

Z RMF FM dowiesz się pierwszy jak grają nasi piłkarze. Nie zabraknie także ciekawostek i informacji zza kulis tego największego piłkarskiego święta.

Do Pawła Sikory i Sebastiana Szczęsnego dołączy trzeci dziennikarz sportowy RMF FM - Wojciech Słoń. Stały korespondent RMF FM w Niemczech - Tomasz Lejman oraz reporterzy z Polski Paweł Świąder i Tomasz Staniszewski także włączą się aktywnie do relacjonowania mundialu. Na miejscu będzie także dwóch techników wozów satelitarnych.

Tomasz Lejman jest jednym z organizatorów alternatywnego biura prasowego, dostępnego dla wszystkich dziennikarzy, a nie tylko dla akredytowanych przy mundialu. – Akredytacji nie wystarczyło dla wszystkich, dlatego powstała inicjatywa stworzenia nieoficjalnego biura. FIFA o nim wie i zgodziła się na jego powstanie, a nawet obiecała pomoc – mówi Tadeusz Sołtys, wiceprezes RMF FM w wypowiedzi dla Wirtualnych Mediów.Grzegorz Nałęcz, FAN FM; WM

Przeczytaj również:
  • INTERIA.PL jedzie na mundial (29 maja 2006)
  • Mundialowe weekendy w RMF FM (15 maja 2006)


  •   Hosted by STREFA.INTERIA.PL     Subskrypcja | Redakcja FAN FM | Napisz